Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik szerinted a legfélelmet...

Melyik szerinted a legfélelmetesebb horror, és miért pont az?

Figyelt kérdés
2021. okt. 1. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem néztem sok horrort, de sztem a Kör, mert ott nem csak nézed a félelmetes dolgokat, aztán vége, hanem befészkeli magát a tudatodba, hogy egy hét múlva meg fogsz halni, mert megnézted. Utána a kikapcsolt TV-től is félsz, hogy nem mászik-e ki belőle a zombi csaj.
2021. okt. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igen, a kör annak idején rám is hatással volt...

a 2009-es Árva viszont még annál is sokkal jobb...

2021. okt. 1. 10:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Mostani fejjel annyira nem,de mikor néztem:

-Jelek ( nem konkrét horror,de fosatós még ma is)

-Az átok 1.

-A kör

-Silent Hill

-A köd


Ami felnőttként is megviselt azok inkább a pszichothrillerek

-Eden Lake

-Köpök a sírodra

-Mártírok

2021. okt. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az eden lake engem is, nyáron néztem újra...
2021. okt. 1. 11:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Silent Hill - A halott város : anno számomra is elég ilyesztő volt, végig se bírtam nézni, kikapcsoltam a tv-t! Ma már felnőtt fejjel semmi az egész!

És horror helyett inkább csak egy erősebb thriller, és annak is csak a végén, de A szellemváros rejtélye : a végén, amikor az üregből jön fel az a valami, akkor teljesen para voltam!

2021. okt. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a szellemvárost kiskamaszként láttam, akkor para volt, felnőttként elég gyenge alkotásnak látom...
2021. okt. 1. 13:11
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Insidious, főleg az első része. Hogy miért? Mert miután megnéztem azt a filmet akkor napokig nem tudtam aludni mert féltem hogy én is kilépek a testemből a szellemvilágba és ott ragadok mint az kis srác, Delton. 20 éves voltam akkor..:D
2021. okt. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az Annabelle 2- A teremtésben vannak érdekes jelenetek,pl.amikor bemegy a csajszi a régi kislány szobájába,megkérdezi a neki háttal álló kislány démontól,hogy "mit akarsz tőlem?"...az megfordul a szeme pirosan világít..."A lelkedet"...na attól a hangtól belémfagyott a levegő...


A Silent Hill nővérkéi is messze a legjobb figurák..

2021. okt. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!