Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megmagyarázná nekem valaki...

Megmagyarázná nekem valaki ezt a >>rejtélyt<<?

Figyelt kérdés
Az RTL-en ment tegnap este a Rejtély c. sorozat, és benne volt Oliviának az FBI-os társa, aki már néhány résszel ezelott meghalt, és ez senkinek sem tunt fel. A musorújságban az volt, hogy II.évad 11. rész, vagyis újnak kellene lennie. Erre a részre nem emlékszem, hogy már láttam volna. Akkor most mi tortént? Elkeverték a filmtekercseket? Vagy direkt áttették ezt a részt mostanra, csak nem vették észre, hogy a nyomozó is benne van?
2010. aug. 31. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is észre vettem:D

Szerintem elkeveredhetett, de nem hagyhatták ki, hát becsempészték mostanra:D

Gondolom ha a soron kötvetkező részt adták volna akkor a Walter körüli rejtély tovább bonyolódott volna:)

Elég nyugisnak tűnt ahhoz képest,hogy múltkor kishíjján kinyírták:)

2010. aug. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is eszembe jutott, hogy lehet, hogy nem akarják annyira fokozni az izgalmakat, inkább beraktak egy lightosabb részt :D Majd egy hét múlva kiderul, ha még mindig ott lesz a nyomozó, akkor már tényleg nem fogom tudni, hogy mi van :)
2010. aug. 31. 09:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt a rész eredetileg az első évadhoz forgatták, de akkor valamiért nem adták le, és később beszúrták a második évadba. Ez Amerikában is így volt, szóval nem az RTL kavarta el a dolgokat.
2010. aug. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!