Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Amerikai história X-nek...

Az Amerikai história X-nek tényleg az a vége hogy Derek leborotválja a haját és megint skin lesz? (a rendezői változatrol beszélek)

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"A film bemutatása után terjedni kezdtek bizonyos pletykák egy legutolsó, a végleges verzióból kivágott jelenetről, melyben Derek egy tükör előtt áll és egy hajnyíró géppel újra kopaszra borotválja a fejét. A jelenet valóban szerepelt a forgatókönyv egy korai változatában, de soha nem forgatták le."

2010. aug. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Viszont ha benne volt a tervben, akkor a filmet teljesen máshogy kell értelmezni... és gondolom azért nem forgatták le mert úgy nem lehetett volna leadni moziban.
2010. aug. 29. 17:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem így jobb.

Akkor úgy arra tanított volna, hogy igenis jó Skinhead-nek lenni. És akkor tényleg, igazán megutáltatta volna velünk a feketéket. Így annyira nem.

Egyébként úgy kell értelmezni, ahogy a filmben van. Kit érdekel, hogy hogyan tervezték, ha végül is ez lett belőle, nem? :)

2011. aug. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 locamotiv válasza:
55%
utolsó válasz én szerintem azért lett volna jó ha derek leborotválja a fejét ..mert pl (engem arra tanitott volna) hogy legyél akár skinhead vagy bármi a család a legfontosabb.. és énis ölni tudnék a családomért és bármit megtennék
2012. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szatam9a válasza:
83%

Hát szerintem így jobb.

Akkor úgy arra tanított volna, hogy igenis jó Skinhead-nek lenni. És akkor tényleg, igazán megutáltatta volna velünk a feketéket. Így annyira nem.


ott ahol ilyen az emberke és már a gyerekek is. gengszterek. azokat gyűlölni kell.. a legjobb kígyó is megérdemli hogy levágják a fejét. pfej zsidók

2013. jan. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 jkdsfvienlsd válasza:
100%

Igen, a rendezői változatnak tényleg ez a vége.

Hogyha mindenre jól emlékszem úgy történik hogy ismét leborotválja a haját, összeszedi a régi csapatot és megbosszúlja az öccse halálát (azaz kinyírt egy jó pár feketét)

2015. júl. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!