Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kannibál Holokauszt. Láttátok...

Kannibál Holokauszt. Láttátok már? Vélemények? Érdemes megnéznem?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat várnék.Köszi előre is:)
2010. aug. 26. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem marasz ki sok mindenből ha kihagyod. De ha szereted a kemény horrort akkor ajánlatos megnézni, mert elég nyomasztó, félelmetes kis film.
2010. aug. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak ha látni akarod hogyan gyilkolásznak le _igazi_ állatokat (teknőst, majmot, malacot, stb.) benne.
2010. aug. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is meg akarom majd nézni :)

Ismerősöm azt mondta hogy ő nem tudta végignézni. (?? o.O)

2010. aug. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én sem tudtam végignézni, túl durva
2010. aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha minden jól megy szombaton megnézem a filmet. Igazából imádom a horrorokat, de a tartalmát és az eddigi kommenteket olvasva,lehet ez már nekem is durva lesz..mindesetre elkezdem nézni, lesz ami lesz:)
2010. szept. 2. 17:06
 6/11 anonim ***** válasza:

Nos, azóta eltelt már egy kis idő.:)

Én azt hallottam, hogy ez igazából egy dokumentumfilm, ami arról szól, hogy egy kisebb kutatócsoport elindult felkutatni a kannibálokat és filmet akartak készíteni róluk, mert be akartak futni. Azonban a dolgok nem egészen sikerültek a terv szerint, ugyanis a kannibálok egyenként feldarabolták és megették az összes embert.

Gondolom, már végignézted, úgyhogy szerintem nyugodtan feltehetem azt a kérdést, hogy milyen volt...?:D

2010. dec. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
lehet ő is kannibál lett
2010. dec. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Bocsi, kicsit megkésve reagálok a kommentekre.

Szóval, nyugalom nem lettem kannibál:D

Nyomasztó volt számomra is a film..egyszer bőven elég volt megnéznem.

2011. jún. 21. 12:15
 9/11 anonim ***** válasza:

És miről szól?:D

Csak mert én csak azt írtam le, amit innen-onnan hallottam, nem biztos forrásból tudom.:D

Utolsó előtti voltam.

2011. jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Eltemetnek benne egy csecsemőt élve, miután kiütötték az asszonyból. Na meg akarod nézni ?
2011. jún. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!