Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film címe? Magyar holokau...

Mi a film címe? Magyar holokauszt film.

Figyelt kérdés
A történet egy olyan emberről szól, aki a 2. világháború alatt zsidókat menekített Magyarországon. Spanyolnak adta ki magát, vagy talán az is volt. A film egyébként spanyol-magyar közös munka.
2011. aug. 10. 11:13
 1/10 dirtboy ***** válasza:
sorstalanság azthiszem
2011. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam. Ennek a főszereplője, egy állítólagos spanyol állampolgár, aki zsidókat menekít.
2011. aug. 10. 13:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nagy baromságot mondok de: Becstelen Brygantik?
2011. aug. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát jah, baromságot mondtál, de azért kösz.
2011. aug. 10. 14:23
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom minek írnak azok, akik nem tudják. Totál hülyeségeket. A film címe: Perlasca - Egy igaz ember története. Stohl Buci nyilas benne.
2011. aug. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi, erre gondoltam.
2011. aug. 16. 17:41
 7/10 dirtboy ***** válasza:
68%

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:18


Neked nem gyanús hogy oda írtam hogy nem biztos??? Akkor meg mi a f asz bajod van,örülj hogy te biztosra tudtad hogy miről van szó.Kötekedsz itt a másikkal mert tudtál egy film címet, de ügyes vagy.

Tippeltem,nem az volt de nagy dolog.Annyira emlékeztem hogy az is holokausztos film,azért írtam.A kérdező meg gondolom fél perc alatt kiderítette hogy nem az a film az.

Ezen mi olyan nagy dolog?

2011. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem a kérdező nem tippeket várt, hanem a választ. Pszt.
2011. aug. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azért találgatunk hátha felismeri és csak segíteni akarunk. Te persze ezért is kioktatsz mindenkit. Én is odaírtam hogy lehet hogy nagy hülyeséget mondok. DE LEGALÁBB SEGÍTENI AKARTAM.
2011. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Perlasca...., nekem nagyon tetszett.
2014. márc. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!