Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Rian Johnsonnak miért engedik...

Rian Johnsonnak miért engedik még, hogy filmekhez nyúljon?

Figyelt kérdés

2021. jún. 19. 13:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
30%
Azért, mert baromi jó rendező és író, csak az emberek ki vannak akadva a Last jedi miatt, mint valami óvodások.
2021. jún. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
28%

Nem unjátok ezt még?

Igen, a Last Jedi szörnyű film lett (bár a 9. rész után ez is felértékelődött XDDDD), de nyugodjatok már meg apafejek

Rian jó rendező, függetlenül attól, hogy mennyire ismeri a Star Warst.

2021. jún. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
23%
Mert eddig egy sikeres rendezői pályafutás áll mögötte.
2021. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
64%
Mert engedik? Nekem nem úgy néz ki, hogy a stúdiók nagyon kapkodnának utána. 48 évesen össze-vissza 5 mozifilmje van, mindegyiket ő írta ÉS rendezte is. Ezen kívül kettő darab filmje van még készülőben, ami folytatása az egyiknek korábbi filmjének. Egyéb szerepkörben, például producerként nem is engedték még filmhez nyúlni. Nem is dolgozott be íróként vagy rendezőként más filmjébe, csak a saját belterjes projektjeit nyomta.
2021. jún. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
27%

Mert egy kiváló író és rendező.


Brick - alacsony költségvetésű kezdő filmnek tökéletes, persze ennyi pénzből nagyon nehéz rendes közönségfilmet csinálni

Brothers Bloom - az első rendes költségvetésű filmje, vicces, aranyos, nem mond nagyot, de azt megvalósítja, amit meg akart valósítani.

Looper - sokak szerint a legjobb filmje, izgalmas, drámai, kiválóan írt és rendezett alkotás. Főleg a két főszereplő színész közti dráma és az izgalmas történet miatt.

Last Jedi - hit or miss film, van akinek tetszik, másoknak meg nem tetszik. Akart valami nagyot mondani, aztán csak félig sikerült neki. De mindenképpen egy bátor próbálkozás, egy olyan környezetben ami nem támogatja a bátor próbálkozásokat.

Knives Out - Még egy kiváló film, a Looperhez hasonlóan a legjobbjai közt szokták emlegetni, érdekes történet, jól megírt, emlékezetes karakterekkel

2021. jún. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
52%

"48 évesen össze-vissza 5 mozifilmje van, mindegyiket ő írta ÉS rendezte is"

2005-ben jött ki az első rendes hosszúságú filmje, 15 év alatt kijött még 4, illetve rendezett TV-t is, rövidfilmeket, videókat is. Ez egy teljesen normális tempó egy modern filmrendezőnél.


"mindegyiket ő írta ÉS rendezte is"

Nyilvánvaló mindenki számára, hogy Rian Johnson nagyon erős kreatív kontrollt gyakorol a projektjei fölött. Biztos vagyok benne, hogy ő sikerként könyvelné el azt, hogy ő írhatja ÉS rendezheti a filmjeit.


"Nem is dolgozott be íróként vagy rendezőként más filmjébe"

De pl. más TV-sorozatába igen. Ő rendezte a Breaking Bad-ből az Ozymandias című epizódot, amit sokan a történelem egyik legjobb TV epizódjának tartanak. Pl. IMDB-n 10.0 pontja van ennek az epizódnak, ami azért nem olyan nagyon rossz... Tudom, valahogy ezt is ki fogjátok magyarázni, mert nem illik a narratívátokba...

De Rian Johnson tényszerűen sikeres rendezőnek számít. Akkor is, ha TE személy szerint nem szereted a munkáját. Én se szeretem Elon Muskot, de attól még sikeresnek számít, ezzel tök értelmetlen vitatkozni.

2021. jún. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
43%

Engedjük el, megjöttek az OG Star Wars fanok és képtelenek elfogadni más véleményét.


Az ő szemükben Rian Johnson a megtestesült gonosz. De gondolom a többségüknek fogalmuk sincs róla, hogy ki ő, milyen más filmjei vannak stb...


Gondoljanak, amit akarnak, nem kívánok semmi rosszat, csak még rosszabb Star wars filmeket, hogy visszasírják az Utolsó Jediket. :D


De most komolyan, mire ez a rosszindulat?

Tételzzük fel, hogy igazatok van és a Last Jedi egy borzalom, elrontotta stb... Ti vagy bármelyik másik rendező vagy akárki a világon tökéletes? Ha ti hibáztok akkor onnantól kezdve azt várjátok el másoktól, hogy csak arról ítéljenek meg titeket? Tényleg vicc az, ami ekörül megy.

2021. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
37%

Azért, mert Kathleen Kennedy hasonló agyi szinten van vele.


Az utolsó jedik 4 év után még mindig egy nézhetetlen szar, RJ pedig a legnagyobb beképzelt troll a filmszakmában.

2021. jún. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
29%

Gondolom benne vagy a filmszakmában, hogy ennyire vágod. ;)


Na jó, én elengedtem ezt a "beszélgetést".

2021. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
33%
Talán mert egy jó és amúgy elismert szerzői filmes, akit nem csak a The Last Jedi alapján kellene megítélni, mondjuk az meg pont az egyetlen igazán jó Star Wars film 1983 óta.
2021. jún. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!