Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kik azok a szereplők az...

Kik azok a szereplők az MCU-ból akik szerinted összeillenének, de sosem merülnek fel mint egy pár? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ki az a két karakter (bárki lehet az eddigi 24 filmből - tudom hogy még csak 23 jelent meg de szerintem belevehetjük a Black Widowt is a trailerek alapján), akik szerintetek tök jól mutatnának egy párként, de sose merültek fel másokban, illetve a filmekben se nagyon van közük egymáshoz.

Mert ugye vannak ilyen népszerű "shipek" (asszem így hívják őket) hogy Natasha meg Steve de összeillenének (amúgy szerintem is), meg ugye a már létező románcok... Engem most alternatív párosítások érdekelnek, akik sose merülnek fel nagy átlagban (csak példának, mondjuk Scott és Gamora vagy Clint és Pepper stb.)

Tudtok ilyen érdekes párokat mondani? Lehet meleg vagy leszbikus is, de maradjunk a jó ízlés határain belül, ha kérhetem.



2021. máj. 26. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Shuri és Peter Parker. Szerintem ök nagyon cukik lennének bár lehet Shuri idösebb Peternél. De amùgy ök elég hasonló karakterek szóval lehet csak azért érzem így.

Illetve (ezt nem tudom hogy jött) szerintem Killmonger és Ava Starr is tök jòl mutatnának együtt:)

2021. máj. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Wanda és Loki.

Mindketten mágiával rendelkezők (szerintem jó elem lenne, ha Loki tanítgatná Wandát arra, hogyan ismerje ki az erejét) akik nem igazán érzik magukat otthon a világban és bizonytalanok a saját hovatartozásukba. Wanda elveszítette az otthonát és a szeretteit (Pietro és Vision), Loki pedig átverve érzi magát a saját otthonában, főleg miután meghalt Frigga. Szerintem jól meg lehetne írni, ahogy ismét magukra (és egymásra) találnak a másik segítségével.

(Plusz Olsen és Hiddleston játszottak már párt, amúgy is jó barátok, szóval meglenne köztük a szükséges kémia.)

2021. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Ha Bruce Banner nem lenne végleg Hulk alakjában akkor Wandával nagyon összeillenének. Vízió is egy kifinomult "ember" volt, ahogy Banner is. Szerintem illet volna Wanda mellé, de ez már mindegy. Bár lelkileg ugyanaz maradt, csak testileg már fura lenne.


Illetve Draxen gondolkoztam, hogy kihez illene. Mivel elveszítette a családját, tök menő lenne, ha találna magának valakit. Elég bugyuta karakter, nem túl intelligens, de a szíve a helyén van. Darcy Lewis pl.

2021. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Loki és Sif illene egymáshoz szerintem, bár egy kicsit erősíteni kellene Sif jellemét, hogy visszaszóljon neki, olyan Natasás önbizalom kellene neki.

Loki azért lenne jó ilyen párosításoknál, mert mehetne köztük az adok-kapok; meg Loki nemet is tud váltani, ha valakinek nem tetszik a pasi-pasi párosítás. Strange-dzsel, korai Tonyval is jól működnének.

Ha nem csupán szerelmi kapcsolatról van szó, hanem valami más miatti kényszerű együttműködés, akkor bekerülhetne a Galaxis őrzői közé, s Drax-szel értetlenkedhetnének egymáson, Quill-nek beszólogathatna, Gamora meg helyretenné.

2021. máj. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Loki és Hulk! Egyértelműen!
2021. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Agatha és Loki

Két mágiával rendelkező gonosz, tök jók lenének együtt.

Valamint Peter parker és Wanda(még az ultron korás verzióban)

2021. jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!