Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek Stephen...

Mi a véleményetek Stephen King: Halálsoron című filmjéről?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik kedvencem, nekem nagyon tetszik. Ennyi fantasztikumot el tudok viselni :)

Igaz, hogy elég hosszú, de maximálisan leköti a figyelmet, a szereplők nagyon jól el vannak találva.

2010. aug. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretem azt a filmet. Nem a kedvencem, de már többször láttam és mindig tetszett. Tom Hanks nagyot alakít. Stephen King regényeiből készült filmek általában nem nagyon jönnek be nekem, mert könyvbe mindegyik jobb. De ez jó volt filmen is.
2010. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még sírtam is rajta. :)
2010. aug. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó és megrázó a vége.
2010. aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A film egyik nagy kedvenc nálam, de Stephen King csak a könyvet írta...
2010. aug. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon jó film, benne van King művészetének alapmotívuma: a fogyatékos, gyenge /jelen esetben nem testi gyengeségről van szó/, mások által lenézett, semmibe vett, ártatlanul megítélt ember különös, természetfeletti képességekkel rendelkezik. Ezen képességének és tiszta szívének segítségével megváltást hoz a többi szereplő számára, testi és lelki megváltást.
2010. aug. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Scott_W ***** válasza:
100%

Kiváló film kiváló színészi alakításokkal.

Amellett, hogy érdekes a történet és a karakterek is alaposan kidolgozottak, jól bemutatottak, még mélyebb tartalommal, erkölcsi mondandóval rendelkezik.

Csak ajánlani tudom azoknak akik nem sajnálnak rá kb két órát az életükből és szeretik a tartalmas de nem halálra untató filmeket, mert ugyan hosszú és nem kimondottan pergő cselekményű, azért remekbe szabott film :)

2010. aug. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon jó:)
2010. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!