Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Eredetnek (Inception)...

Az Eredetnek (Inception) tulajdonképpen mi a vége?

Figyelt kérdés
Most álomban volt a vége, vagy nem? A másik, hogy ki az a KOBOLD? Az elején célozgattak rá, hogy ő adja a megbízásokat. Ki ő?
2010. aug. 24. 10:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nézem a neten, de semmit nem találok erről a KOBOLDról. EZ mi a franc, és miért nem került elő a film közben? Senkinek nem tűnt fel?
2010. aug. 24. 11:15
 2/12 anonim ***** válasza:

A kobold nem fontos, csak egy megbízó, akit néha emlegetnek, ennyi.


Amúgy szerintem a vége az, hogy nem jön vissza a főszereplő, és ott marad a legalsó szinten. Feladja, és elhiszi, hogy az a valóság, amit ott lát. De ha láttad a filmet, akkor láthattad, hogy az a kis pörgettyű nem nagyon lassul le a végén, ergo 100%, hogy egy álomban maradt.

2010. aug. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Már nem is érdekli a főszereplőt, hogy melyik világban van a végén, ezért nem is nézi meg, hogy el-e dől a totem vagy sem, mert most boldog akárhol is van.
2010. aug. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ja, sztem is álomban van, de akkor legalul? De hát felébredt a gépben nem?

De a Koboldot miért nem mutatják? Biztos valami nagy góré...

2010. aug. 24. 11:43
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Hát a koboldot nemtudom.

Gondolom tényleg nem tartották fontosnak.

Szerintem a végén nem az álomban van.

Mert annak a kis izének a mozgása a film vége előtt kicsit olyan fura kezdett lenni.

De szerintem azért csinálták meg ilyen homályosan, hátha akarnak egy 2. részt is a filmnek. És így nyitott maradt a történet.

2010. szept. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ha jobban megnézed a film végét azt mondják a gyerekek hogy építettek egy házat a sziklán de a kertben nincs szikla, viszont ha megnézed a film elejét amikor partra kerül, ott a gyerekek homokoznak egy sziklánál.... úgyhogy szerintem álom...
2010. nov. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem álom.


Michael Caine (a professzor a filmben) volt a vendég egy műsorban, amikor is megkérdezték tőle mi is az Eredet befejezése. SPOILER!!!!!Erre ő nagy vonalakban azt nyilatkozta, hogy a filmben az ő karaktere találta fel azt a fajta álmot amiben a szereplők is "dolgoznak". Ő soha nem szerepel akkor amikor valaki álmodik, a film végén viszont igen, így a zárás happy end, tehát a totem eldől, nem álmodunk. SPOILER VÉGE"

2010. nov. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
igazából a valóságban van mert az ő totemje a gyűrűje ( az álmában rajta van a valóságban meg nem). és a végén direkt mutatják a kezét ahol nincs rajta a gyűrű és még a búgócsiga is megremeg.
2014. febr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"igazából a valóságban van mert az ő totemje a gyűrűje ( az álmában rajta van a valóságban meg nem). "



De akkor a többiek miért viszik egyáltalán a totemeiket az álmokba? Miért nem működik mindegyik így? Nem lenne egyszerűbb, hogyha mindegyik totem úgy működne, hogy vagy ott van, vagy nem, és nem kéne pörgetni meg dobálni meg mit tudom én?

2014. febr. 17. 17:38
 10/12 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=VK4CXrjzWGg

megáll a csiga, mert megremegett, amit eddig nem tett egy álomban.

2014. júl. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!