Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megéri folytatnom a Vajákot?

Megéri folytatnom a Vajákot?

Figyelt kérdés

Az első két részt néztem meg, de nem kapott el a sorozat. Nem igazán értem a dolgokat.

Befog indulni jobban a későbbiekben, vagy ha eddig nem nyert meg, akkor hagyjam annyiban?



2021. máj. 2. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb marad ilyesmi, de ha a téma érdekel, akkor viszont javaslom a könyveket, mert azok meglepően jók. (legalábbis szerintem)
2021. máj. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Én végignéztem, őszintén szólva én se estem hasra tőle, nem lesz sokkal jobb a továbbiakban sem (annyi hogy van benne pár szexjelenet, Anya Chalotra azért elég jó bőr), szóval ha az első két rész nem tetszett és nem vagy hardcore fan, szerintem felesleges végignézni. Én speciel sokkal többet vártam tőle, pedig nem voltak gigantikus elvárásaim.
2021. máj. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Először belenéztem a sorozatba, úgy nekem sem jött át. Aztán elővettem a könyveket, elolvastam és úgy néztem újra a sorozatot, és úgy már nagyon tetszett.
2021. máj. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszett szeretem az ilyen témákat
2021. máj. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
A sorozat túlbonyolította az eleve bonyolult történeteket amik a novellában is össze vissza jöttek, szóval ha a történet vezetés zavar, akkor még éppen megéri folytatni, van több dolog amin elvérzik, ilyen a sárkányok kinézete például. Szóval, ha nem vagy fabtasy rajongó, vagy witcher fan, akkor inkább ne.
2021. máj. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!