Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vmi jó scifi, scifi-horror...

Vmi jó scifi, scifi-horror sorozatot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Vagy a scifi, scifi horroron kívül olyat ami kicsit elgondolkodtató. Ne star trek vagy csillagkapú féle, hanem inkább Nightflyers vagy a Another Lifehoz hasonlót. De film scifiben pl a Interstellar is tetszett. Legyen látványos és jó. :D

2021. febr. 25. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Sötétség (2017)
2021. febr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:
53%

Nem sorozat, film (ha már Interstellar említve lett)

Élet (2017)


Közel sem olyan jó, mint az Interstellar, de kicsit sablonos, jól megcsinált űr-sci-fi horrornak elmegy.


Expanse-t mindig ajánlom, igazi vérbeli sci-fi sorozat, okos, reális és már 5 végigrágható évadja van.


For all mankind:

Nem horror, de jó kis elgondolkodós mi lenne, ha...

Egy olyan alternatív valóságban játszódik, ahol 1969-ben a szovjetek értek előbb a Holdra.

Most indul a második évad.


Nem tudom, merjek-e ajánlani olyan sci-fi sorozatot, ami jól indult de egyetlen évad után megállt, mint a szög és kérdéses a folytatás.

2021. febr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából nyugodtan ajánlhatsz, filmmel sincs bajom csak az a baj rövidek most pedig olyanokat keresek amikkel el vagyok egy darabig. Amiket ajánlottatok nem rosszak. Köszi
2021. febr. 25. 21:46
 4/4 Wadmalac ***** válasza:
53%

"olyanokat keresek amikkel el vagyok egy darabig"

Akkor nem is írom az egy évad után beragadtakat. :)

Baromi idegesítőek.


Most Netflixen kijött egy új német sci-fi sorozat, Európa törzsei (magyar cím Európa a jövőben, nem tudom, minke kellett megváltoztatni az eredetit).

Jó kis poszt-apokaliptikus sorozatnak tűnik, olyan Doomsday stílusban. Európa 50 évvel egy ismeretlen eredetű világméretű áramszünet és technika-leállás után, senki sem tudja, mi történt, a civilizációnak lőttek egy perc alatt, az országok kis törzsekre szakadtak, akik vagy csak próbálnak megélni a jó idők maradékain, vagy harcolnak egymással.

Kijött, nekiestem. Kiderült, hogy az egész évad 6 darab 45 perces rész. Egy délután lenyomtam, most megint nézem a falat.

:D

2021. febr. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!