Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért mindenki olyan bunkó?...

Miért mindenki olyan bunkó? Most nézem meg a Twilight című filmet. Nekem nagyon tetszett,de miért kell mindenkinek leszólnia?

Figyelt kérdés
az a saját véleménye mindenkinek nekem is nekik is.:S úgy idegesít. Nekem bejött szeretem a vámpírsztorikat Anita Blake-t is olvasok.Sőt sztem a pasi is tökéletesen jól alakította a vámpír szerepet.. de most miért kell ezért lehurrogni? csak azért mert tetszik?
2008. dec. 2. 20:24
1 2
 11/15 anonim válasza:
84%
Én pont azt a könyvet kértem karácsonyra. Ha fikázzák, kit érdekel, örülj neki, hogy mások nem szeretik, ennek a hatalmas előnye, hogy ettúl leszel egyedi. Rád jellemző a barűti körödben, hogy szereted és legyél rá büszke, hiszen te felvállalod magad. Gondolj bele a benne játszó színészek akkor mit szólhatnának:D bármit szeretsz is, mindig csomóan vannak, akik lefikázzák. Ő dolguk.
2008. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Srapnel ***** válasza:
91%
Az, hogy leszólnak egy filmet, szívük joga, te lehet, hogy a sci-fit szólod ugyanúgy le. Az nem bunkóság, ha azt mondom, "számomra az összes vámpíros film egy hatalmas baromság és inkább nézem a discovery-t, vagy a híradót", az viszont igen, hogy "az összes vámpíros filmet néző egy idióta". Remélem, érted a különbséget. Az első ok, a második nem. Az első szabad véleménynyilvánítás úgy, hogy személyesen téged nem támad, a második meg a témán keresztüli személyeskedés.
2008. dec. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon jó az előző válasz :)


Akkor azonnal idéznék is "párhuzamban" a kérdezőtől: "Miért mindenki olyan bunkó?"


És akkor eljutottunk oda, hogyha ő bunkózhat mindenkit, holott x ember "beszólt" neki a film miatt, akkor talán nem jogos a felháborodása, ha azt mondják, hogy mindenki, aki vámpíros filmet néz stb.


Tartsuk meg az amilyen az adjonisten, olyan lesz a fogadjisten elvet. Ne bunkózz mindenkit azért, mert vannak akik megbántottak valami miatt. Hasonlóképpen akkor elvárhatod, hogy téged sem skatulya szerint ítélnek meg, hanem saját egyedi dolgok szerint. Ezzel a kérdéssel engem is "lebunkóztál", holott én nem is nyilvánítottam véleményt sem személyedre, sem pedig a filmre. Emellett a "senki" kategóriában sem érzem magam, így része vagyok a "mindenkinek".


A vélemény szabad. Minden tekintetben. Akár úgy is, hogy azzal MÁST megbánts, ha az az egyediséget követi. Ez a szabad véleménynyilvánítás.

2008. dec. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
95%
Én is pár napja láttam és meg kell mondanom, hogy ez volt életemben az első vámpíros film, ami igazán tetszett is. Van egy régi közmondás: De gustibus et coloribus non est disputandum! Szabad fordításban ez annyit tesz, hogy az ízlésen nem vitatkozunk és, hogy azok is megértsék, akik leszólnak téged, fordítsd le nekik valahogy így: más ízlésébe csak egy bunkó köt bele.
2008. dec. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Arrgh...! az én barátom is fikázza, falrengető vitáink vannak... Értem én,hogy nem lehet minden Anita Blake, meg Anne Rice-féle(TAPASZTALAT, mielőtt bárki bármit szólna ergo olvastam.), de ez is egy nagyon jó stílusban megrt könyv. PONT.
2009. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!