Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért mindenki olyan bunkó?...

Miért mindenki olyan bunkó? Most nézem meg a Twilight című filmet. Nekem nagyon tetszett,de miért kell mindenkinek leszólnia?

Figyelt kérdés
az a saját véleménye mindenkinek nekem is nekik is.:S úgy idegesít. Nekem bejött szeretem a vámpírsztorikat Anita Blake-t is olvasok.Sőt sztem a pasi is tökéletesen jól alakította a vámpír szerepet.. de most miért kell ezért lehurrogni? csak azért mert tetszik?
2008. dec. 2. 20:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Mindenki lehurrog mindent..Aztán fel van háborodva, ha valaki azt hurrogja le, ami neki tetszik..Ilyen a világ, meg kell szokni.Engem is nagyon idegesít, sőt szerintem még nagyon sok embert.Ne törődj velük, nincs jobb dolguk.:)
2008. dec. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
34%
Bocsi de ezt mióta tartozik a "Párkapcsolat" témához??
2008. dec. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%
Van külön rész a filmeknek!
2008. dec. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tudom h nagyon nem ide való,de annyira dühített, h tudtam .h ide kell írnom... mert ha a filmeshez írok nem válaszol senki... és bassz a csőröm a sok tahó bunkó paraszt:$
2008. dec. 2. 20:34
 5/15 A kérdező kommentje:
Másrészt a barátom is fikázza... szóval tartozik ide is XD
2008. dec. 2. 20:35
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Egyfelől ahogy te is mondtad, nekik is megvan a saját véleményük, ahogy neked is. Te is hangoztatod a magadét, ők a magukét, ennyi. Ha valaki ezt bunkó stílusban teszi, az már az ő személyes problémája.


Másfelől azonban a vámpíros sztoriknak legalább három válfaja van.


Egy a hagyományos, úgymond történelmi-történeti-legendai, pl. a régi Drakulával.


Másik az úgymond modern, de sok szempontból még mindig hagyománykövető, csak valamelyest aktualizált válfaj, aminek talán legfőbb képviselője Anne Rice és az ő vámpírsztorijai, valamint az ő azonos nevű könyvéből készült Interjú a vámpírral és a Kárhozottak Királynője c. film.


A harmadik pedig az, amit egyesek esetleg bárgyúnak is neveznek, néha elpoénkodott-elparodizált, néha pedig egyszerűen csak teljesen lazán felfogott, sziruposan-romantikus válfaj. (Direkt nem mondok neveket és címeket)


Nomármost, aki az első és/vagy a második műfaj híve, annak a harmadik műfaj termékei nem egyszerűen csak "rosszak", hanem olyan szintű szentségtörésnek számítanak, mint mondjuk egy hívő keresztény számára a "k.... Isten b..... meg!" káromkodás.


Leginkább ezért, azt hiszem.

2008. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
De persze az is lehet, hogy barátod és sokan mások egyszerűen csak túl sziruposnak/komolytalannak, netán bárgyúnak stb.-nek tartják, és a fő gondot nem is a vámpírok jelentik, hanem a sztori jellege, és más hasonló jellegű filmekről ugyanígy nyilatkoznának.
2008. dec. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
legközelebb nem kérdezek és sz*rok mindenkire de azért kösz
2008. dec. 2. 20:45
 9/15 A kérdező kommentje:
mind1.lényegtelen:S mindenki azt szeret amit akar.
2008. dec. 2. 20:46
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Ok, én meg azt nem értem min vagy annyira kiakadva. Nem az a lényeg hogy neked tetszik? Mások véleménye meg kit érdekel...
2008. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!