Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha végignézek egy jó sorozatot...

Ha végignézek egy jó sorozatot, napokig, vagy akár hetekig a hatása alatt vagyok, és csak arrs tudok gondolni, hogy jöjjön már az új évad. Tudom, hogy ez szinte mindenkivel így van, de hogy tudnám kicsit elfelejteni a dolgot?

Figyelt kérdés
Mármint na, rossz érzés, és ha nem gondolok rá hamarabb jön az új évad.:D

2021. jan. 7. 00:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb módja az, ha keresel egy ugyanolyan ütős sorozatot. Általában beválik.

Melyik sorozatról beszélsz konkrétan?

2021. jan. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Értem, miről van szó. Én is átéltem már.

Ha nem tudsz elszakadni a sorozattól, nézd végig újra, ameddig kész.

De ha kedvet érzel hozzá, akár írhatsz is róla saját novellát, vagy alkothatsz mást a a kedvenc fandomoddal.

2021. jan. 7. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem írták, vagy kell egy új sorozat ( szerintem én vagy 30 folytatást várok XD ) Vagy nézd újra :) Ez már csak akkor izgalmasabb, ha évek telnek el, mire újra nézed egybe :D Én pl úgy szoktam, várok még két évadot aztán egybe nekiesek újra. Már ott tartok, hogy felirattal nézek mindent, mert a szinkronos jobb sorozatok elfogytak. De, ha elég izgalmas egy széria, akkor nem zavar, hogy olvasni kell :)


Volt egy két sorozat, amit végigdaráltam és kb összenőttem a szereplőkkel, és nagyon fura volt, hogy nincsenek többé. Pl, battlestar galactika, meg a stargate sorozatok. Animékről nem is beszélve.

2021. jan. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Huh, érdekes, szeritnem egyáltalán nem mindneki így van vele, legfeljebb igazán jó sorozatokkal.


Érdekelne, hogy neked mi az MBTI-od!

2021. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazabol en egy 16 eves srac vagyok, szoval sokszor tini sorozatokat nezek, de nalam a top 1 az a walking dead, 2015 ota nezem, azota varom mindig az uj evadot,. De top kategoria meg a stranger things, a narcos, az aranyelet(magyar hbos remekmu!), de nagyon kedvelem a deathnoteot, a never have i evert, a the 100ot, az agymenoket is,es amirol most beszelek es nagyon a hatasa alatt vagyok, az az outer banks.
2021. jan. 7. 20:09
 6/10 A kérdező kommentje:
Illetve a Money heist is nagy sorozst!
2021. jan. 7. 20:09
 7/10 anonim ***** válasza:

El Professor! <3


Breaking Bad még a színekkel és sok sok művészi jelzéssel, utalással is dolgozik. Pl a víz ábrázolás mutatja, hogyan zajlik az élet abban a szituban! :) egyes szereplők össze vannak kötve egy-egy színnel.

2021. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, vagom a breaking badet is, csak nem jut eszembe minden!😅
2021. jan. 7. 20:31
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Prison Break-et. Az majd lefoglal egy ideig.
2021. jan. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Még egy pont a Prison Break-re :D
2021. jan. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!