Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem nem akkora...

Csak szerintem nem akkora durranás a Jóbarátok (Friends) sorozat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokan imádják, de szerintem kifejezetten unalmas, van még valaki, aki így látja? xD

2020. dec. 29. 11:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
80%
Én 1 részt sem bírtam végig megnézni,mert szerintem is irritáló vagy nem tudom. Mondjuk én már alapból nem szeretem az ilyen műfajt,de nagyon meglepődök én is,hogy mennyien szeretik,és mennyire felkapott. Jobban rajonganék,ha jobb sorozatokat kapnának fel,ahol legalább színészi játékra is nagyobb szükség van,és elgondolkodtatóak/tényleg humorosak,van valami különlegességük,bármi,mert az olyanok általában nem kapnak sok évadot,valamelyik csak 1et,pedig megérdemelnék.
2020. dec. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
én se szeretem, azt érzem, hogy a poénok benne középszerűek és bugyuták, meg olyan benyomásom van, hogy nekem van saját magánéletem, akkor vmi random fiktív személynek a magánélete nem fog érdekelni. ráadásul nem nagyon tudok kapcsolódni a karakterrel, az őket érintő élethelyzettel 22 éves mostani fiatalként, aki elesett csomó lehetőségtől a covid járvány miatt meg úgy hogy minden nap van vmi apokaliptikus hírhez hozzáférhetőségem.nekem egyszerűen nem arról szól az életem, hogy a szobatársaimmal megy vmi szarkeverés xd
2022. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!