Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem nem akkora...

Csak szerintem nem akkora durranás a Jóbarátok (Friends) sorozat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokan imádják, de szerintem kifejezetten unalmas, van még valaki, aki így látja? xD

2020. dec. 29. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem értem hogy mi ez a nagy felhajtás körülötte. Jóbarátok pulóver, mindenféle emléktárgyak stb.

Én meg amikor próbáltam megnézni, mindig elaludtam rajta 😀

2020. dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Ma már szerintem sem igazán állja meg a helyét, de a maga idejében egyedi volt.
2020. dec. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Az első évad nekem sem nyerte el a tetszésemet, de majd néztem tovább és annyira megkedveltem a szereplőket hogy olyan volt mintha én is abba a baráti társaságba tartoznék..tényleg nem a legjobbak benne a poénok de szerintem szerethető sorozat.
2020. dec. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Igaz eljárt már felette kicsit az idő, de azért jó sorozat. De kábé a 2. évadtól indul be, addigra szoktak össze a szereplők.
2020. dec. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Áh, azzal még annyira nem is lenne baj, hogy nem épp mai darab, mert bírom én a régi sitcomokat, sőt még jobban, mint a maiakat, de ezt mégis nagyon gyengének tartom, és nem csak az első évadokat, hanem az egészet. A poénok laposak, fárasztóak, mintsem jók, a szereplők is unalmasak, pl. Joeynak a félkegyelmű karaktere nekem cseppet sem vicces (bár lehet, az én humorérzékemmel van a baj), az egyes részek cselekménye pedig... semmi extra
2020. dec. 29. 18:19
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Ez van, nem tetszhet mindenkinek. De nem véletlen ilyen népszerű sorozat, a többségnek tetszik. Joey szerintem is néha fárasztó, de rengeteg vicces momentum köthető ő hozzá, ahogy minden karakterhez. Mondjuk szerintem Phoebe a gyenge láncszem. A szitkomok cselekményei amúgysem szoktak valami extrák lenni, a humor a lényeg, az meg valakinek bejön, valakinek nem.
2020. dec. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
Az én időmben jó volt, meg a Két pasi meg egy kicsi is, aztán az Így jártam anyátokkal is. :( Ma már unnám nézni, sokkal extrémebb sorozatokat gyártanak, a mai sitcomok halálra vannak ítélve.
2020. dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem kifejezetten egy kínos szar. Régen is ez volt róla a véleményem.
2020. dec. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Ja, en se ertem mi ez a nagy felhajtas korulotte. Bena poenok, bena szereplok, gagyi sorozat.

Lehet hogy regen meno volt, de ma mar gaz. Friends pulcsi?? Pfff. És van aki buszken hordja... 😀

2020. dec. 30. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem véletlenül lett ennyire népszerű. A szereplők nem teljesen normálisak, mindegyiküknek van valami "agybaja", de ennek ellenére, vagy ezekkel együtt szerethetőek. Sok-sok olyan szituációt és problémát dolgoz fel, amivel a huszonévesek gyakran találkoznak (párválasztás, lakótársak, munka). A humor szubjektív, a szinkron valamilyen szinten ronthat rajta, ezért érdemes eredeti nyelven nézni (nyelvtanulásnak sem utolsó). Azóta is folyamatosan próbálják koppintani, inkább kevesebb, mint több sikerrel, ami szintén jelzi, hogy mennyire megkerülhetetlen alapmű a műfajban.
2020. dec. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!