Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Én vagyok az egyetlen, aki...

Én vagyok az egyetlen, aki még sosem látta a Reszkessetek betörők című filmet?

Figyelt kérdés

2020. dec. 19. 22:52
A kérdező szavazást indított:
Én sem láttam még, nyugi.
Hát te a Holdon élsz?!
56 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak részleteket láttam, de a teljes filmet még soha.
2020. dec. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Nézd meg a másikat, az Elveszve New Yorkban is! Ott pár évvel idősebb.
2020. dec. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Igazából szerintem én sem láttam még egyszer sem végig egyiket sem. Nem is hiányzik. :)
2020. dec. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem amúgy a tv "nincs karácsony Kevin nélkül" reklámjai megutáltatják sokakkal a filmet. Ez egy berögződés az embereknek, hogyha valamit nagyon szeretnek, akkor már csak azért is utálni fogja egy bizonyos réteg. Lásd: Despacito

Amíg nem lett felkapva (Kb milliárd megtekintés előtt) addig senki sem utálkoitt miatta, de aztán a csapból is az folyt és ment a gyűlöletáradat. Persze egy idő utan idegesítővé tud válni az, amit kihoznak belőle, de ettől függetlenül maga a zene pont ugyanaz maradt.


Ugyanez a helyzet itthon a Reszkessetek betörőkkel.

Lehet szeretni vagy nem szeretni, az egy szubjektív dolog, de szerintem egy kellően vicces és aranyos film, érdemes megnézni.


Én nem vagyok óriási rajongója, de van, amikor engem is elkap a hangulat és megnézem karácsonykor.

2020. dec. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tuti hogy vannak rengetegen, már csak abból kiindúlva, hogy egy újszülöttnek minden vicc új.
2020. dec. 20. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!