Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem lett rossz a...

Csak szerintem lett rossz a reszkessetek betörők 3-4-5?

Figyelt kérdés
Szerintem tök felesleges mert úgyis az 1-2 a legjobb
2020. dec. 5. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Mivel az elsőhöz méred.

Nem rossz, de olyan frenetikus újdonságot nem nyújtanak.

Ez természetes.

2020. dec. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A 2. még elmegy.
2020. dec. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak az 1-2. jön be.
2020. dec. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel alapvetően csak a nevet vásárolták meg, így nem csoda hogy ez lett belőle. A 3 még úgy ahogy elmegy a maradék kettő max egyszer nézhető.
2020. dec. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első négyet láttam, az ötödiket eddig csak részletekben. Mivel más helyszín és szereplők, és persze évek teltek el két rész forgatása között, ezért valamivel másabb a színvonal is! A "csapdák általi nevettetésben" az első három rész zsinórban nagyon jó, a negyedik viszont már láthatóan alábbhagyott! Az ötödikből amire emlékszem 2 jelenetre, azok szerencsére megint hozták a régi formát! (Hógolyó-lövedékek a garázsban, meg amikor a csajt be akarják tolni az ablakon! :D)
2020. dec. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Szinte minden ünnepkor vetítik ezt a filmet.Már annyira meguntam,hogy ha valamelyik csatornán elkapom szinte azonnal elkapcsolok onnan.Magamtól pedig eszembe sem jut megnézni.
2020. dec. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ne m tudom azért van e mert nagyon megkedveltem Kevint ,de nagyon nem tetszik a 3-4-5

Kevinnel lehetett volna még folytatas :(

2020. dec. 6. 12:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!