Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem haláli jó...

Csak szerintem haláli jó Homér Simpson Magyar szinkronhangja?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben sokan fikázzák a Magyar szinkronhangokat, ami néha jogos is. De szerintem a Simpson családban Homér szinkronja az elejétől kezdve ezidáig is kiváló, már ha meghallom néha röhögnöm kell. :)
2008. nov. 30. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon jól eltalálták :)
2008. nov. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szinkronhangok kiválasztása az egyik olyan (talán az egyetlen?) dolog Magyarországon,ami elismerésre méltó!

Homeré meg külön pöpec!

2008. dec. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Homer tízpontos!
2009. nov. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szerintem is szuper, és úgy általában a magyar szinkronok, mindig nagyon ott vannak, tök jók benne a hanglejtések! Én sokkal jobban szeretem így nézni a filmeket, mint feliratosan. Kiráz a hideg, amikor a sznobok nagyzolásból azt mondják, hogy: óó én csak feliratos nézek filmeket,mert s dzinkron teljesen elrontja.

De tudjátokmit ne értek? Hogy lehet , az hogy 20 év után is ugyanolyan a szinkronhangjuk a szereplőknek?

2011. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Úgy, hogy a régebbi filmeket is a 90-es évek után szinkronizálták le, így ugyan azoknak az embereknek jutott a hang, mint a mai filmekben. És azért is, mert a jó hangokat több szinkronizálásra hívják meg.


Amúgy én nézek szinkronosan is, meg feliratosan is filmeket, sorozatokat, van ahol baromi jó a magyar szinkron (pl simpson család, mentalista stb) és van ahol borzalmas, általában az új sitcomoknál nagyon szarok a magyar hangok, vagyis inkább elcsépeltek, ha már vagy 20 sorozatban ugyan az a hang, kezd unalmas lenni.

2011. jún. 14. 21:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajna a mellékszereplők hangja igen gyakran változik, de nagyon jó, hogy legalább a család szinkronjait sikerül így összetartani. Mindannyian nagyon jók, sőt, tökéletesek!
2011. jún. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én csak azt nem értem, hogy legutóbb láttam egy részt ahol más volt a homér szinkronhangja, szerintem a csuja imre volt, de valami istentelenül gagyi volt. Remélem nem lesz állandósítva, mert székhelyi hangjáról nehéz áttérni másra. Én emiatt angolul sem vagyok képes megnézni egyetlen részt sem, mert homér egyszerűen a magyar hangja miatt vicces.
2012. máj. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!