Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Netflixen töltöttem le sorozat...

Netflixen töltöttem le sorozatot, miért nem tudom offline nézni ha már letöltöttem?

Figyelt kérdés
2020. nov. 12. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudod offline nézni. Az csak annyit tesz, hogy nem a netről fogja streamelni a filmet, így azt az adatforgalmat megspórolod. A videó titkosított, hogy ne tudd ellopni. A kulcsot netről szedi.
2020. nov. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont az a lényege az offline nézésnek, hogy nem kell hozzá net.

Alapvetően, ha net nélkül indítod a netflix appot, nem a főoldal jön be, hanem a letöltések, amiket még lehet nézni. Ez a lényege ennek!


Én pl használok egy telefont csak netflixre, sim kártya nélkül, itthon csak WiFin használom. Ezt viszem magammal buszon, nyaralóba, oda ahol várakozni kell. Ezeken a helyeken nincs net és tudom nézni.

2020. nov. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Pontosan mit értesz az alatt, hogy nem tudod nézni.


Milyen készüléket használsz? Mi történik, ha megnyitod a netflix appot?

2020. nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Van aktív előfizetésem, de olyan helyen szeretném nézni ahol nincs wifi.

Letöltöttem pár sorozatot, és amikor elkezdtem volna nézni azt írta ki, hogy "This download needs to be renewed. Connect tonthe internet and try again"

2020. nov. 12. 14:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez azért van, mert több, mint 2 hete (vagy egy hónapja, nem emlékszem, már mennyi a lejárati idő) töltötted le. Utána nem hozzáférhető addig, míg rá nem mész, hogy renew, ekkor pár pillanat alatt újra elérhető lesz, nem kell újra letölteni.

De látod is a cím mellett, hogy egy sárga körben felkiáltójel van, ez jelzi azt, hogy lejárt a letöltés. Ha rendenn van, akkor egy pipa jel van ott!

2020. nov. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi😊
2020. nov. 14. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!