Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sorozatfüggők! Mennyi sorozato...

Sorozatfüggők! Mennyi sorozatot néztek, követtek figyelemmel "egyszerre"?

Figyelt kérdés
az is számítson bele, aminél éppen évadszünet van, szóval konkrétan most nincsenek új részek, de lesznek... fel is sorolhatja, aki úgy gondolja :)
2010. aug. 7. 23:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
és én amúgy annyira függő vagyok, hogy képes vagyok suli előtt korábban felkelni, h letöltsem az adott részt :D:)
2010. aug. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Előttem szóló, én ismerem a kérdezőt és ha megnyugtat, akkor ő egy egész tanórát képes azért kihagyni mert "Kijött a Lost új része..."-.-:D Mellesleg a kérdező szoktatott rá a sorozatokra... ő 20 sorit néz, én csak 9et...:) Bár az is valami, alig néztem valamit azelőtt:) Sorozatok4ever:D
2010. aug. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
20?:D az nemrossz:D kérdező írd már le h miket nézel.:P
2010. aug. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Vámpír Naplók, Lost(bár ezt már kivégeztem), Grace Klinika, House, South Park, Született Feleségek hmm, furi, most jövök rá h nem is vagyok függő :D régen 10 körül volt, de az újak, nem nagyon érdekelnek.. a Vámpír Naplókat is csak unalmamban kezdtem el nézni(bár egész jó) :D
2010. aug. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Na kezdem:(nem tudom, mennyi lesz:D)

Született feleségek, Dr. House, Szellemekkel suttogó, Dollhouse, 4400, Csi:helyszínelők, Csi:Miami helyszínelők,Jóbarátok, Joey, Kés/alatt, South park, Simpson család, Így jártam anyátokkal, Reba, Már megint Malcolm,Dharma és Greg, Házi barkács, Felhőtlen Philadelphia, Dokik, Döglött akták, Pletykafészek.

Ezek mellé néha becsúszik 1-2 szappanopera (Csajok, szilikon...,A bosszú álarca pl.)

2010. aug. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
A kérdező bajban van...:D Most nagyon gondolkozik, hogy miket is néz...:D Türelem emberek...már csak 1-nek kell meglennie és kész:D
2010. aug. 8. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy válaszoltatok ennyien :)

huh, elég késő van, remélem nem hagyok ki semmit..

-Dexter

-HIMYM

-TBBT

-Office

-Californication

-Chuck

-Supernatural

-Criminal Minds

-Entourage

-IT Crowd

-Breaking Bad

-Fringe

-Glee

-Sopranos

-South Park

-Modern Family

-Better Off Ted

-Robot Chicken

-FNL

-BSG


Azt hiszem a lista írása közben jöttem rá, hogy sürgősen le kéne állni :( vagy legalább a felét elkaszálni :)

2010. aug. 8. 04:01
 18/23 anonim ***** válasza:
Dexter, Supernatural, Naruto
2010. aug. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Vámpírnaplók,

Mentalista,

Hazudj,ha tudsz

Gyilkos elmék

Vészhelyzet

Grace klinika

Született feleségek,

Helyszínelők(Miami,Las Vegas,New York)


( így leírva nagyon soknak tűnik:) )

2010. aug. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
kérdező:D az szép:D te télleg nagy sorozataddikt vagy:D:D
2010. aug. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!