Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok nagyon rossz...

Mondanátok nagyon rossz filmeket? Ami már annyira rossz hogy nevetséges?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 22:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Troll 2

[link]

2010. aug. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Plan 9 from Outer Space


"A világ legrosszabb filmjeként ismert alkotásban ufók támadnak a Földre, zombikká és vámpírokká támasztják fel a halottakat, hogy azok az emberekre támadjanak. A szereplők között, archív felvételről, utolsó szerepében feltűnik Lugosi Béla is"

2010. aug. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi a címe, de valami tudományos-fantasztikus katasztrófafilm, arról szól, hogy leáll a föld magja, és a lényeg az, hogy újra kell indítani, mert különben gondok lesznek. Na, az katasztrofálisan kritikán aluli, amolyan **sszunk a fizikára jellegű.
2010. aug. 8. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Gyalog-galopp 1-2. szerintem ordenáré szar. 20 percnél tovább nem bírtam egyik részt sem. kikapcsoltam és visszaadtam a dvd-ket akitől kaptam. :D
2010. aug. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok ja és még az unded (zombi városa <--- ez a magyar fordítás) iszonyt szarfilm de egyben vicces is :D remélem segítettem
2010. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Huh, pedig a Gyalog-galopp az nagy klasszikus, csak kicsit elvont humora van...
2010. aug. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Penge. Na erről csak azért nem álltam fel a moziban az első tíz perc után, mert a sor közepén ültem "életem álma" pasimmal...
2010. aug. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!