Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A titanic című filmben a...

A titanic című filmben a végén Rose meghalt???

Figyelt kérdés
amikor van az álom és álmodja hogy vissztér a Titanic hajóra és Jack várja az mit akar jeletnei a film végén ?? akkor hal meg???
2020. júl. 26. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen,mert mindenki aki ott állt,halott volt.
2020. júl. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
aha valahogy gondoltam
2020. júl. 26. 15:07
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Direkt van kétértelműnek meghagyva, egy neten keringő forgatókönyvben valami olyasmi van, hogy "she could be sleeping... or something else", tehát mindkét értelmezést meghagyták. Érdekesség, hogy DiCapriónak egy nem sokkal korábbi filmje is hasonlóan végződik, a Teljes napfogyatkozás.
2020. júl. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hogy van a másik értelme
2020. júl. 26. 20:30
 5/9 anonim ***** válasza:
hát hogy meghal vagy csak alszik
2020. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jah szerintem meghal
2020. júl. 26. 20:51
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Egyikre sem tettek a filmben konkrét utalást, ezt az elméletet direkt meghagyták a nézőknek, hogy döntse el mindenki maga!
2020. júl. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát jah
2020. júl. 26. 23:21
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként mikor én nagyon régen először láttam a filmet én nem arra gondoltam hogy meghalt a végén… hanem arra hogy így fejezik be magát a filmet és álmában egyesülnek újra.

De annak is lenne értelme ha meghalt volna, pont aznap mikor elmondta jack történetét, aztán végig mutattak mindent a képeken amiket jack kedvéért is megcsinált, sőt ugye jack mondta neki a vízben hogy öreg nőként fog meghalni párnák között.

De azért elég nagy véletlen lenne ha pont akkor halt volna meg.



Amúgy én rose szegény férjét sajnalom, vele élt, tőle lettek gyerekei, de rose a halála után jack-el egyesült és nem azzal akitől a gyerekei lettek :D

2023. ápr. 2. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!