Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy olyan filmet vagy sorozato...

Egy olyan filmet vagy sorozatot sem lattam/neztem meg ami a korosztalyomat foglalkoztatja, meg ugy az egesz vilagot...be akarom potolni, gaz hogy eddig nem neztem oket?

Figyelt kérdés

Az az igazsag hogy en inkabb konyveket szeretek olvasni mindenfele temaban, egyszeruen nem tudok tobb orara egy filmre koncentralni , nem kot le, es mindig mikor kivalasztottam egy filmet hatalmas csalodas volt...a konyvek masak, szeretem magam elkepzelni , a filmek egy ido utan szamomra unalmasak (nem tudom megmagyarazni)

Szeretem az irodalmat, muveszeteket, krimit tehat sok minden erdekel a pszichologian at


Nem ismerem se a harry pottert, se a tronok harcat, se a twilightot vagy ezekhez hasonlo hires sorozatot vagy filmet

Gaznak erzem magam, pedig muveltnek tartom magam sok teruleten de valahogy ezek a filmek es temak engem nem foglalkoztattak

Hogy erjem el hogy kedvet kapjak megnezni ezeket a filmeket?

Lehet bepotolnam, tudnatok irni olyan filmeket ami a mai vilagban “alap “hogy megnezd?

A fenn emlitettekhez hasonloan



2020. júl. 19. 23:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve kicsit butanak erzem magam hogy nem tudok ezekhez a temakhoz hozzaszolni, de ennek ellenere tajekozott vagyok a vilagban de a filmvilagban nem...
2020. júl. 19. 23:13
 2/8 anonim válasza:
100%

Nem tudom, szerintem egyáltalán nem vagy gáz. Én is jobban szeretem a könyveket, mint a filmeket. Ja, és szerintem valaki nem akkor művelt, ha folyamatosan csak filmeket néz.

Ne akard megváltoztatni magad.

2020. júl. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ümm... A Harry Potter, a Trónok Harca és a Twilight mind könyv volt eredetileg. Szóval nyugodtam elolvashatod őket, és érteni fogod miről beszélnek a többiek, ha zavar, hogy kimaradsz belőle.
2020. júl. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Legalabb egy ket alap filmet ismernem kellene....
2020. júl. 19. 23:25
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Hát egy-két alap filmet éppenséggel megnézhetsz, nem fogsz belehalni. Jó nem köt le, másokat meg az olvasás nem köt le mégis átszenvedik magukat a kötelezőkön. (Már akik.) Ha tényleg zavar, hogy nem láttad ezeket, akkor tedd le a hátsód és nézd meg, kb 1,5-2 órákról beszélünk. Ha meg nem zavar annyira, akkor ne nézd meg és barátkozz olyanokkal, akiket nem érdekel, hogy nem láttad.
2020. júl. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem próbálkozz valamilyen fantasyvel. Ha inkább a könyvek kötnek le, mert ott te magad képzeled el a cselekményeket/helyszíneket stb, akkor a fantasy talán jobban leköt, mert ott (hogy is mondjam) nagyobb az esélye annak, hogy több dolgot bele tudsz látni a filmbe.


Például a Faun labirintusa is ilyen.

2020. júl. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, szerintem is a könyvek több lehetőséget kínálnak. Én mondjuk szeretek olvasni, de a filmeket is imádom. Rengeteg filmet láttam, de az általad említettek nekem is kimaradtak. Én személy szerint ezeket a filmeket soha nem is tartottam alapnak.


Számomra inkább ezek az alapok: Donnie Darko,Clockwork Orange, Fight Club, Eraserhead (vagy bármi David Lynchtől), Thesis, Videodrome, Psycho,Taxi Driver és hasonlók. Szerintem nem fontos muszájból megnézni egy filmet, ha a téma eleve nem érdekel. Lehet valaki szenvedélyes film rajongó a Twilight nélkül is :)

2020. júl. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az is elég lehet, ha olvasol ezekről a filmekről, főleg ha az eredeti könyveket már olvastad (de ha nem, akkor is).
2020. júl. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!