Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Idő Kerekében okozhat...

Az Idő Kerekében okozhat gondot a "black lives matter" légkör a seanchanok ábrázolásában?

Figyelt kérdés

Az amazon nem mindig követi a pc-t a sorozataival, de szerintetek képernyőre mernek majd vinni egy részben feketékből álló társadalmat, ami rabszolgákat tart?


Aki nem tudná, a seanchan egy eléggé kevert rasszú, multikulturális társadalom, ahol az ember könnyen rabszolgává válhat. Főleg ha kiderül róla, hogy fókuszálni képes nő, akkor ugyanis egész életét pórázra kötve fogja leélni, mint damane (a jelentése is "pórázon tartott").



2020. júl. 15. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Még olyat nem hallottam, hogy fantáziavilágok fiktív szereplőinek jogaiért harcolnának.
2020. júl. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem fiktív szereplők jogairól van szó, hanem az üzenetről, amit hordoz.

Ha nem hallottál még ilyesmiről, akkor eléggé burokban élsz.

2020. júl. 15. 19:54
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Hát, a jelenlegi légkörben necces, de ennél sokkal durvább dolgokat is képernyőre vitték már nem "megfelelő" időben. Szerintem képernyőre mérik vinni, max kapnak egy kis ingyenreklámot az ellenzők személyében. Nem olvastam ezt a könyvet, de szerintem ha egy fantasyben van egy kevertrasszú társadalom, ahol gondolom én nem rassz alapján épül fel a hierarhia, és egyik etnikum sem jobban kitett a rabszolgaságnak, és a rabszolgaság nincs valamiért pozitívan beállítva, annak nincs olyan üzenete ami problémát okozna.
2020. júl. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!