Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez csak engem idegesít, a...

Ez csak engem idegesít, a filmek végénél?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy elsőre hülyeségnek és jelentéktelennek hangzik, de van az a pillanat, amikor az ember néz egy filmet a TV-ben, beleéli magát, és amikor vége a filmnek, elkezdődik a végén a filmzene, és olyankor szeretné az ember végighallgatni azt a számot, és úgymond elmélázni egy kicsit a látottakon, legalább addig, amíg a szereplők nevét felsorolják. Ehelyett, ma már az van, hogy vége a filmnek, egyből beletolják az ember arcába a reklámot.

Más is van ezzel így?


2020. jún. 20. 10:15
 1/10 anonim válasza:
Nem
2020. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Zavaró lehet, de valószínűleg rossz platformokon nézed ezeket. Egy kereskedelmi tévén a szórakoztatás csak mellékes tevékenység a profitmaximalizálás mellett. Valószínűleg ugyanennyi érv van ellene is, hogy miért adjanak le egy akár 3-10 perces blokkot amiben semmi más nincs, csak fekete háttér előtt fehér szövegfal. Egy olyan felületen, ahol ugyanebben az idősávban reklám is mehetne, aminek egy másodperce is milliókba kerül.

Ha téged ez ennyire kizökkent - a 15 percenkénti reklámszünet nem? -, ne tévében nézd a filmeket, hanem töltsd le, mert a tévé nem fog változtatni ezen a módszerén.

2020. jún. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. A stáblista is a film része, a kihagyása gyakorlatilag a film vágása. De más, néha kulcsfontosságú jelenetet is kivágnak, hogy alacsonyabb korhatár besorolással adhassák. Plusz a reklám. Ezért szeretek inkább moziba járni és DVD-t vásárolni, a tévéelőfizetést meg lemondanám, ha nem lenne azzal együtt a net és a telefon összességében olcsóbb, azaz gyakorlatilag ingyen van, ha úgy vesszük.
2020. jún. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézz filmet tévében!
2020. jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is kikészít, egy film méltó befejezése a záró filmzene, szükséges a látottak feldolgozásához, levezetéséhez. Nélküle kb. olyan, mintha amputálnák a filmet. Felháborító, de nincs mit tenni ellene, nem fognak változtatni rajta. Pedig én legszívesebben a kezét törném le azoknak, aki ezt művelik.
2020. jún. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Más lehetőségek után kell nézned úgy mint pld: a dvd vagy streaming szolgáltatás.
2020. jún. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 HalkHogen ***** válasza:
100%
Nem is éri meg a legtöbb csatornán filmet nézni. Az hagyján, hogy sokszor mondat közben nyomják be a reklámot, de egyszerűen visszataszító, hogy teljesen levágják a stáblistát. De már olyat is láttam, hogy leadták a stáblistát, csak épp gyorsítva... Ment alatta normálisan a zene, de a képet felgyorsították vagy tízszeresére, így aztán fél perc alatt lement az a "haszontalan" öt perc.
2020. jún. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem a filmek közbeni reklámok jobban zavarnak. Pont ezért nem nézek tvműsorban filmet, már sok éve.
2020. jún. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
Ez tv-ben van így. Nem a film hibája.
2020. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat és a véleményeiteket!
2020. jún. 21. 00:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!