Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi baja van a Videa-nak?

Mi baja van a Videa-nak?

Figyelt kérdés
Ma kezdte el mióta a videa frissült. Elkezdek nézni egy videót és olyan 10-15 mp. múlva felugrik a képernyőre egy ablak, hogy kapcsolódó videók egy 3-5 mp. múlva átdob egy másik videóra. De még ha időben ki ikszelem ezt az ablak ottmaradt és a videó amit néznék megy tovább (már ha meg nem állítom) és sehogy nem tudom eltüntetni azt az "ablakot". Nagyon idegesítő nem tudom megnézni a sorozataimat. Azt sem értem hogy van olyan videó ahol csinálja és van ahol nem.

#sorozat #Videa #idegesítő ablakok
2020. ápr. 9. 22:34
 1/6 anonim válasza:
Velem is ez van.
2020. ápr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most akartam en is megkerdezni. Sztem soakn vannak rajta, es mar csak rekla.okat tud bejatszani. *nem ertek hozza
2020. ápr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na örülök, hogy nem nálam van a hiba. Reméljük akkor észreveszik és csinálnak valamit mert nagyon idegesítő. Plusz szeretnék haladni a sorozatommal és csak ott érhető el.😕
2020. ápr. 9. 23:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Ma már jó😇
2020. ápr. 10. 21:06
 5/6 anonim válasza:
Még mindig nem jó
2020. jún. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem másnap müködött meg utána is az utóbbi pár hétben viszont nem néztem, lehet megint nem jó. De biztos idő kérdése és megint jó lesz.
2020. jún. 6. 11:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!