Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hová tűnt a Netflixről A...

Angel369 kérdése:

Hová tűnt a Netflixről A Viszony/The Affair?

Figyelt kérdés
Tegnap még azt néztem ma meg már egyáltalán nincs fent mi történt?? Másnak működik?

#hiba #Netflix #a viszony
2020. jún. 18. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Ezért veszek a mai napig DVD-t. Az 20 év múlva is ott lesz. A streamingről bármikor bármi eltűnhet.
2020. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

1.-nek.


+1!


Engem sokan kiröhögnek, hogy minek mentek mindent pendriveokra. Na pont ezért.

2020. jún. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Ezért töltök le mindent netről és itthon tárolom 3 db HDD-n, örökre megmaradjanak, most fogok megint új HDD-re menteni mert az egyik rossz lett.
2020. jún. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó köszönöm, de pont azért fizettem elő a Netflixre, hogy ne kelljen letöltögetni. Arra kérnék válaszokat, hogy valakinek működik vagy mit tudtok róla még visszarakják?
2020. jún. 18. 14:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Stremio-t és popcont time-ot ajánlom, ingyenes és egyből indulnak a filmek.
2020. jún. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes, hogy lejárt a licensz, bár neten nemigen találni semmit. Nálam is eltűnt a Netflixről. Idővel lehet visszakerül, az is lehet pár napon belül, és csak átmenetileg nincs, azért is nincs infó róla. De HBO GO-n is fent van
2020. jún. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Változik a kínálat, ennyi.
2020. júl. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!