Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Már egy idelye filmet akarok...

Már egy idelye filmet akarok nézni de nem találok ajánlani esetleg tudtok nkm?

Figyelt kérdés
Esetleg dokumentum, vígjáték vagy szomorú filmeket

2020. jún. 6. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

"idelye" 😧🙄😠

Keress valamit a helyesírásról! Hátha ragad rád valami a végére.

2020. jún. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatod a taste.io oldalt vagy az alkalmazásukat. Tudod benne értékelni a filmeket, amiket láttál, és az alapján ajánl olyanokat, amik lehet, hogy tetszenek.
2020. jún. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Hogy sikerült a "nekem" szóból két e betűt is kihagyni? Mert hogy ha még egyet az hagyján...
2020. jún. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Filmet keresek és meg kaptam a nyelvtan tanárok véleményét. 😂 Akit érdekel annak mondom hogy a telefonomnak a kijelzője elromlott és az egész kép szürke ezért nem látok rajta valami sokat és ezért próbálom rövidíteni a szavakat. És köszönöm az oldal ajánlást
2020. jún. 6. 13:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Mozicsillagon sok filmet találsz.
2020. jún. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*Megkaptam
2020. jún. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Ne a kifogásokat keresd!

Egyébként pedig Google-be beírod, hogy online filmek és máris kiadja az oldalakat, ahol tudsz filmeket nézni.

2020. jún. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És ki keres kifogást? Egy egyszerű kérdést tettem fel de az emberek csak annyit látnak belőle hogy mit írtam férre nem tudom ti ezeket élvezitek vagy mi?? Vagy már itt is felnem kell hogy belém kötnek az emberek egy egyszerű kérdés miatt. Amúgy is elmondtam hogy miért nem tudok rendesen írni nem mintha rátok tartozna
2020. jún. 6. 17:37
 9/10 anonim ***** válasza:

1

Bocsáss meg, de a helytelenül írt szó még egyszer helytelenül való leírásával több kárt okozol, mintha szó nélkül hagytad volna. Mert nincs végülis helyesen leírva, és MINDENKIben, aki olvassa, helytelenül rögzül.

2020. jún. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Másnaposok,Harmadnaposok,Násszezon,Elmentek othonról,Rossz anyák


Ezek szerintem mind nagyon jok

2020. jún. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!