Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » MARVEL vagy DC a jobb összes...

MARVEL vagy DC a jobb összes film-összes film, MCU-DCEU, illetve sorozat-sorozat alapján?

Figyelt kérdés
Ti hogy gondoljátok?

2020. máj. 14. 10:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
8-as Stan Leenek, mint minden embernek, neki is van hibája, de a ma ismert legtöbb Marvel karaktert (Pókember, Vasember, Hulk, Thor, Dr. Strange, Fenegyerek, Fekete Párduc, F4, X-Men alapító tagjai...) neki köszönhetőek. Szóval de, felhozta a Marvelt. Ha ő nem lett volna, akkor lehet a Marvel már nem is létezne.
2020. máj. 16. 15:50
 12/16 anonim ***** válasza:
72%
10-es nem vagyok DC-s, sima képregénygeek vagyok, lassan 35 éve olvasok képregényeket, szóval van rálátásom. Ha választani kéne akkor Action Comic és EC-s lennék. Csak irritáló, hogy ma sok 10-12 éves azt hiszi, hogy szakértő, mert látott 10 marvel filmet, közben köze sincs az egész képregényes világhoz.
2020. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#11


Meg mint ahogy korábban írtam, a komplexebb, emberközelibb megközelítése nélkül a teljes mainstream képregénytörténelem másképp nézne ki. Stan Lee-nek is voltak hibái (itt azért meg kell említeni a Kirby-és Ditko-vitákat is), de az érdemeit nem lehet semmibe venni.

2020. máj. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#12


Én inkább elhagynám azt, hogy kiadók közül válasszak, helyettük inkább konkrét szerzőket részesítek előnyben, mint Gaiman, Moore vagy Daniel Clowes.

2020. máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
12 - ha szerző, akkor nálam Moebius, Giraud,Aparo, Eisner, és a személyes über kedvencem John Buscema és Frank Frazetta.
2020. máj. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15


Na igen, Moebius és Will Eisner is zseniálisak. Mindkettőjük nyugodjon békében!


Többek között kedvelem még Morrisont, Miller korai dolgait kb. 2000-ig és Jodorowsky-t (aki Moebiussal is dolgozott, ugye).


Ha legnagyobb kedvencemet kéne megnevezni, akkor a korábban már mondott Gaimant mondanám, elsősorban nem meglepő módon a Sandman és a Death miatt, de a Violent Cases és a Signal to Noise is zseniális szerintem.


Japánok közül pl. Junji Ito-t tartom nagy becsben, főleg az Uzumaki miatt.

2020. máj. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!