Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Netflix-et belehet állítani,...

Netflix-et belehet állítani, hogy nyelv alapján adja be a filmeket?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy elindítok egy filmet és angolul van. Elindítok egy másikat az meg németül és nagy nehezen találok egy magyart. Nem lehet úgy beállítani, hogy csak magyarokat dobjon ki?

2020. ápr. 18. 07:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mindenek meg kell nézni, hogy lehet-e magyart állítani.
2020. ápr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
75%

Netflixen eddig minden angolul volt! Most pár filmhez, sorozathoz van magyar, de nem mindhez! De lehet állítani, nem, a nyelvet? Vagy a feliratot, ott a sarokban! Ilyennel nem találkoztam, ami csak németül lenne, ez kizárt, angolul minimum!


Ha nem beszélsz idegen nyelvet szerintem felejtős a Netflix!

2020. ápr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Külön nem lehet beállítani, hogy csak szinkronos tartalmakat adjon be, ha magyarra állítod a felületet akkor csak olyanokat ad be, amihez van magyar felirat és/vagy hang, viszont ügye itt is sok az, amihez csak a felirat magyar. Annyit megpróbálhatsz, hogy a keresőbe arra keresel rá, hogy "magyar hang" vagy "audio hungarian". Régen ez a módszer működött, nem tudom még használható-e.
2020. ápr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igy tudsz nyelvre keresni, de nincs túl sok szinkronos jelenleg. [link]
2020. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. ápr. 19. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!