Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A platform című film vége?

A platform című film vége?

Figyelt kérdés
Nemreg megneztem a filmet de azota sem értem teljesen. Nem találtam sok mindent róla a neten így megkerdezem itt hátha valaki többet látott benne. Leginkább a végét nem ertem. Az a kislány hogy került oda le és hogy élt túl? Baharat miért halt meg? És a főszereplő miért nem ment fel a kislánnyal? Az egyáltalán túl elhette? Nem tudom hova tenni a végét és idegesít. Eleve az anyja ha mindig leis liftezett a gyerekhez mit ettek.. Nem értem segítsetek 😄😄

2020. ápr. 26. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Baharat súlyos sebeket kapott. A főszereplő srác is meghalt,gondolom, azért mutatták, hogy elsétál a sötétbe azzal akit meggyilkolt. "Pokolra" szálltak.

A kislány lett az üzenet, nem csak az Adminisztrátoroknak,hanem nekünk nézőknek leginkább.

Egy ártatlan gyermeki lélek, hogyan kerülhetett a pokolba?

Fel kell emelni, és Ő majd reményt ad és megoldást, ha segítjük ,óvjuk Őket, mert Ővék a jövő. Mi meg viseljük a jelen terheit.

Egyébkén sokat "mond" a film, de szerintem túlságosan szélsőségesen.

Nekem ilyesmik jutottak az eszembe.

2020. ápr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Velemenyem szerint mas emberekbol taplalkozhattak, Goreng testileg nem halt meg de lelkileg igen es inkabb a halalt valasztotta. Elozo valaszolonak, szerintem nem a pokolra kerul de biztos hogy ott erzi magat. Goren nem olt meg senkit se (vagy lehet megis mikor elindultak lefele a platformmal) Trimagasit (az onelezos keses foszer) Miharu olte meg, Imogurui pedig ongyilkos lett. Nekem egyebkent ennek a 3 szereplorol a meses jelenetek jutnak eszembe mikor megjelenik a szereplonek a 2 vala felett az angyal es az ordog. Termeszetesen itt Goren az emberke, Trimagasi az ordog, es Imogurui az angyal. Mindketten elmondjak a velemenyuket es Gorennek dontenie kell. Sajnos hiaba jol dont a dontesenek aldozata lesz es o fel is aldozza sajat magat. A gyerek a remenyt jelentheti hogy mindig van remeny fel lehet torni legalulrol is persze ha ezt a tarsadalom hagyja. Nekem ez jott le a filmbol de persze mindenkinek mas mas:)
2021. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!