Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak olyan filmek (vagy...

Vannak olyan filmek (vagy sorozatok), melyek megnézése katarzist okozott és napokig, vagy akár hetekig szinte kizárólag csak akörül forogtak a gondolataitok?

Figyelt kérdés

Nálam ilyen volt a 2009 decemberében megjelent Avatar című film (by James Cameron). Engem nagyon megérintett a látványvilága: a lenyűgöző táj, a színes növények, furcsa állatok és az őslakosok.

Miután megnéztem a filmet, az engem körülvevő tájat szürkének, lehangolónak láttam, kicsit depressziós is lettem, mert annyira hiányoltam Pandora ezerszínű világát és utána még hetekig agyaltam a filmen.



2020. ápr. 22. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt elég sok:

Star Wars filmekből több is

Harry Potter

Gyűrűk ura

Bosszúállók Végtelen háború és Végjáték

Mandalorian

John Wick 1-2

2020. ápr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
2020. ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az Avatar nálam is ütött, kétszer láttam moziban.

Mondjuk ebben az is közrejátszott, hogy akkor két nőm volt :D


Ezen kívül:

Mátrix

Westworld

Interstellar

2020. ápr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
The leftovers (sorozat)
2020. ápr. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor iskolában kötelező volt megnézni a Rekviem egy álomért amit sose akartam de így muszáj volt. Tudtam hogy milyen hatással lesz rám ezért kerültem de hát ...
2020. ápr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%
Halálos iramban összes része!! Már megnéztem többször is az összes részt de még mindig arra gondolok. Amikor megnéztem maraton szerűen egyszerre az egészet, másnap azt hittem, hogy minden autó a filmből van és azért jöttek mert üldözik őket. Nemtom h neked tetszene e de én imádom az autós filmeket :D
2020. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!