Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyiket ajánlanátok, Netflix...

Melyiket ajánlanátok, Netflix vagy HBO go?

Figyelt kérdés

HBO go szimpatikusabb, mivel a barátoméknál van és használtam.


A netflix is érdekel, viszont kérdésem ezzel kapcsolatban, hogy érdemes e a netflix ha csak magyar szinkronos filmek, sorozatok érdekelnek ? Mennyi a szinkronos tartalom?


Az ár nem számít, mivel a netflixben a 2 eszközös csomagot venném, az hbonal pedig 2 előfizut, hogy 2 eszközön tudjam nézni, így az ár kb egyre jön ki.


Köszi.


2020. ápr. 25. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez lényegében csak azon múlik, melyik tartalma érdekel jobban.
2020. ápr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Is-is.


Csak a netflixtol a szonkronos tartalmak miatt felek. Ugy tudom ott joval kevesebb van magyar nyelven, mint az hbonal.

2020. ápr. 25. 12:29
 3/4 anonim válasza:
Jól tudod, a netflixen sokkal kevesebb a szinkronos sorozat/film, és van egy pár (de nagyon kevés) ami még angol szinkronnal sincs. Én átváltottam HBO-ról Netflixre és nem bántam meg, mert sokkal több jobb sorozatot találtam. Pl. Stranger Things, 13 reasons why, Az A-lista, Drakula, Lucifer stb... De ezt a kérdést nagyon nehéz megválaszolni, ez csak rajtad áll vagy bukik, hogy mennyire tudsz angolul.
2020. máj. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az HBO GO-t ugyanúgy tudod több eszközön is nézni egy előfizetéssel... Ehhez nem kellett volna másik előfizetés:"D
2020. máj. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!