Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen kínosan rossz jelenetek...

Milyen kínosan rossz jeleneteket tudtok mondani egyébként kiváló filmekből?

Figyelt kérdés

Pl. a Keresztapában, amikor Sonny megveri a sógorát az utcán, a kamera pont olyan szögből mutatja őket, ahonnan látszik, hogy Sonny a levegőt üti.

A Star Wars: Egy új reményben Obi-Wan és Vader párbaja a Halálcsillagon: a 60-as éveiben járó Alec Guinness nem éppen úgy mozog, ahogy egy Jedi Mestertől várnánk.

Vagy a Csillagok közöttben a könnyes szemű Anne Hathaway monológja a szeretetről.



2020. jan. 31. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Ez a kérdés magába foglalja számomra a Star Wars: The Last Jedi c. filmet, nagyjából teljesen. Én személy szerint egy korrekt filmnek tartom, de tele van kínosabbnál kínosabb jelenetekkel.
2020. jan. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
Star wars 7-8-9- teljes film.
2020. jan. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

SPOILEREK a válaszban, ha valamelyik filmet valaki nem látta ne olvassa el!

A Bosszúállók Végjátékban volt nekem ilyen legutóbb, elképesztő nagy film lett, de a végén mikor az összes csaj beállt pózolni, az annyira szánalmas és PC/SJW volt hogy a fejem fogtam, és kérdezgettem magamtól hogy ezt miért? Csodálkoztam hogy valaki nem vett elő egy fotót Natasháról hogy ő se hiányozzon a képről...

Ha már a Star Wars szóba került (persze itt a kulturált kritikára gondolok, nem a szokásos elvakult hater fröcsögésre mint a 2-es válaszoló kommentje), a Klónok támadásában a szerelmi szál elképesztően béna, a homokos monológ pedig mindent alulmúl, pedig szerintem a 2. rész is jó alkotás lett összességében, az aréna harc vagy a Jango vs. Kenobi párbaj mindent visznek. De a szerelmi szállal nagyon mellélőttek ott.

A John Wick 3. részében a komplett sivatagos jelenet, de legfőképpen John öncsonkítása full értelmetlen és filler volt, azt értelmezni sem tudtam, ráadásul ki is zökkentett a ritmusból. Ezt leszámítva nagyon ütős film lett.

Kémek a szomszédban: a kígyófejes jelenettől rosszul voltam, egy amúgy tök szórakoztató, vicces, laza akcióvígjátékba egy ilyen gusztustalan, állatkínzó jelenetet explicit berakni szerintem undorító, ráadásul abszolút semmit nem adott hozzá a cselekményhez, simán elmehettek volna berúgni is.

Az Übergáz jó kis akcióvígjáték volt szintén, jó hangulattal, de az állandó kefélős poénoktól a hideg rázott. (Meg nem komáltam hogy Karen Gillant kiiktatták 3 perc alatt, ő nem ennyit érdemelne.)

Az Ál/Arc című filmből két szó az ami számomra kínos: "húsos barack". Full gagyi szöveg és nem is illik Castorhoz. Ezzel a filmmel itt ki is merült a kritikám, egész egyszerűen mestermű. Viszont ez a duma nagyon gáz (szerintem).

Trónok harca (mondjuk ez sorozat de talán befér): a hideg ráz az állandó szexjelenetektől (félreértés ne essék, nem vagyok szemérmes prűd népség, a jó szexjelenetekkel nincs semmi bajom, sőt, de ebben a sorozatban annyira öncélú, felesleges és beteg - gyerekekkel, vérfertőzés, nemi erőszak, testvérpár stb. - hogy undorítónak találom).

Dermesztő hajsza: a film első fele nagyon jó, aztán a vége tele van idióta vagy teljesen sallang jelenetekkel, pl. az indiánok a hotelban, az pl. WTF?

Az új kedvencek temetőjének a komplett utolsó harmada ritka férc lett, borzalmas, pedig jó filmnek indult.

A Hang nélkül szintén az egyik legjobb horror, ott az apa "önfeláldozásánál" fogtam a fejem hogy ezt most miért? Se haszna nem volt se értelme, és még hülyén is volt megcsinálva.

Aquaman: csaj megeszi a rózsát, jézusom már...

22 mérföld: amikor a csaj egy fél percet végigkáromkodik olyan alpári módon hogy csak na, az is minek kellett?

Hívatlanok 2: tipikus horror sallang mikor egy felfegyverzett rendőr nem figyel és egy elmebeteg 20 éves vézna csaj megöli hátulról egy késsel, persze nyilván nem fog erősítést hívni meg fokozottan figyelni mikor egy vérben ázó tinédzser esik a kocsija elé, hol már... Klisé lvl 999. Ellenben a film összességében tetszett, pedig tudom hogy le lett húzva.

A galaxis őrőziben zavartak az altesti poénok (sz.rásról, önkielégítésről és társairól), nem illettek egy Marvel filmbe.

Faun labirintusa: Mikor a nőnek sikerül megsebeznie az őrült tábornokot, de inkább elszalad mint hogy végezzen vele, az is tök értelmetlen és megmagyarázatlan volt.

Zsivány Egyes: az addig az egész akciót ellenző és kényszerűségből művelő Jyn pálfordulása és monológja a lázadásról, a hideg rázott tőle. Mondjuk ami utána jött az kárpótolt vastagon.

Idegpálya: el lett rontva a film vége.

Hirtelen ennyi jut eszembe de lehet lenne még ha gondolkodnék... :D

2020. jan. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
29%
A 3.is tud ám fröcsögni...
2020. jan. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!