Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy lehet hogy a simpsons...

Hogy lehet hogy a simpsons család részekben megjósolták a bekövetkezett történéseket?

Figyelt kérdés

Számtalan “jóslat” volt már a simpsons részekben, Donald T. Elnök lett, az egyik poszteren (2001 előtti rész) ott volttak a felrobbanó ikertornyok, az egyik részben volt egy koronavírushoz hasonló ázsiából terjedő vírus..

Sorolhatnám..

Viszont én nem hiszek a jóslatokban, lehetséges, hogy a hattérhatalom kedvére rendezte a dolgokat a nagy hatalmuk miatt, és a simpsonson keresztül akarták megmutatni az emberiségnek burkoltan, hogy mi vár rájuk? Szerintem a simpsons forgatókönyvírói többek voltak mint szimpla forgatókönyvírók. Egyáltalán van bármilyen interview, riport amiben a rendezők magyarázattal szolgálnak erre a sok “jóslatra”? Mi a véleményetek?

Kíváncsi vagyok a reális magyarázatokra :)



2020. jan. 28. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Az ilyen "jóslatok" nagyja egyszerű utólagos belemagyarázás, a másik pedig a nagy számok törvényéből adódó szimpla véletlen. Tekintve hogy több millió kép, esemény, stb volt a Simpsonsban, magától értetődik hogy némelyik ezek közül hasonlíthat valós történésekre.
2020. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%
Amit egyes írt. Példaképp: Trump már régóta celebnek számít és évtizedek óta politizál, többször indult elnökjelöltként, akkor jó poénnak tűnhetett, hogy sikerüljön neki egy alternatív jövőben.
2020. jan. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én azt értem..de volt konkrétabb utalás az ebolára, valamint az ikertornyok felrobbanására, még jóval a történtek előt
2020. jan. 30. 15:30
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen naívak vagytok hogy bármit véletlennek tartatok
2020. febr. 3. 03:15
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondold, hogy mi vagyunk a naivak. Inkább te szeretnéd azt hinni, hogy vannak emberek, akik megjósolják a jövőt.


Ahogy az egyes is írta, csak nem hangsúlyozta ki, a nagy számok törvénye alapján, úgyis be fog valami hasonló következni! Annyi minden történik filmekben/sorozatokban, több tízezer-százezer dolog, amikből úgyis lesz hasonló, ami majd kísértetiesen hasonlít a valósághoz.

Az, hogy megjósolták az iker-tornyokkal való balesetet is egy olyan dolog, hogy az iker-tornyok baromi népszerűek voltak! Építészeti szempontból kimagasló az egész világon. Szerinted véletlen, hogy azzal kapcsolatban csináltak balesetet/merényletet akár sorozatban akár a terroristák a valóságban? Nem egy kisfalusi házba repültek bele. Nem véletlenül. Valószínűleg, ha az Eiffel toronnyal történne valami, akkor azzal kapcsolatosan is előszednének valamit, ami "megjósolta", hogy mi fog történni.


Nem kell ebbe többet belelátni. Ha egymillió ember leír papírra 5 számot, hogy azok az ötöslottó nyerőszámai, annak is nagy lesz az esélye, hogy valakié bejön. Aztán majd veri a mellét, hogy megjósolta, csak nem tette meg... Hidd el, amit te írsz, az is ilyen.

2020. febr. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Valójában a Simpson család egy földön kívüli, titkos szekta hírközlési eszköze azoknak, akik nem vakok annyira, hogy a valósággal és az ál-tudományokkal takarózzanak, mint a fizika, vagy a matematika, politika, szociológiai és történészet.

A valóság, hogy a szabad kőművesek próbálják irányítani ezeket az ál-tudományokat, hogy félre tudják vezetni az embereket.

Ebből adódik, hogy csak az a 120 Jahve hívő és Simpson család rajongó fog az örök jutalommal részesülni, aki nem dől be egyszerűen kimondott, ál-valódágoknak, amit a többi mediumok sugároznak.

Egy és csak Egy az igaz forrása a jövőnek: a Simpson család.



Na!

Ezt akartad olvasni?

2020. febr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
Iker torony lehet fordítva is. Valami túl iskolázott látta, hogy le lehet dönteni. Az agyának valami mély bugyrában elraktározódott. És aztán új ötletnek adta el, hogy robbantsuk fel és kenjük a tenoristákra....
2020. febr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Na és mivel magyarázzátok azt amikor egy újságra rá volt írva az ebola az ebola kitörése előtt évekkel még a fogalom se létezett

Az ikertornyok felrobbanása meg egy előre eltervezett merénylet volt és nem csak a teroristák keze volt benne az egészben, és erről vannak tök logikus magyarázattal elő álló dokumentumfilmek is.

Bocsi de én nem hiszek az ilyen véletlenekben. Főleg, hogy ezek mind egy sorozatok belül történnek.

Ha ezek a jóslatok véletlenek is voltak

Nekem ne mondja senki, hogy nincsen háttérhatalmi irányítás a világban.

2020. febr. 10. 17:11
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti kérdező. Hallani sem akarom hogy az általad felsoroltakat bárki is álltudománynak nevezze(még ha csak viccel akkor se)

Én nagyon reális és szkeptikus vagyok, de van az a véletlen amire azt mondom már hogy ez nem lehetett véletlen. Főleg ha a véletlenek előfordulásának a gyakoriságát nézzük.

2020. febr. 10. 17:16
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Na és mivel magyarázzátok azt amikor egy újságra rá volt írva az ebola az ebola kitörése előtt évekkel még a fogalom se létezett"

Hm, a Simpson család 1989-ben látta meg a napvilágot, az ebolát 1974-ben azonosították először.

Ha ilyen tudatlan vagy egy témában, de még egy szimpla google keresésre is lusta vagy mielőtt okoskodni próbálsz, nem csoda hogy a legképtelenebb összeesküvéselméletekkel is meg tudnak etetni...

2020. febr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!