Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan film, ami megváltozt...

Van olyan film, ami megváltoztatta az életedet bárhogyan is? Melyik volt az? Hogyan (változtatta m. )?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
The Big Bang Theory sorozat. Amellett hogy feldobta az eletemet, rajottem hogy megerne jobban tanulni:)
2010. júl. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

Lost Eltüntek

rájöttem hogy nem érdemes egyedül élni mert akkor magányossan fogok meghalni.

Élj másokkal halj meg magad!

meg rábreszett arra is hogy reménykedni szabad és megkönyítheti az életet.

és most már a végzetben is hiszek!

19/L

2010. júl. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a Lost az nekem is ...abból,hogy mindegy valaki hogy néz ki ,milyen nemzetiségű,össze kell tartan

a Forrest Gump is-példát kell venni róla ,mennyit segített embereken és nem kért érte cserébe semmit

26 N

2010. júl. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem a Groove és a szétcsúszva.

Mindig otthon ültem,míg a többiek buliztak,de a filmek után én is kipróbáltam az élményt.(bejött :))

2010. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem egy úgymond tinifilm, a címe angolul Phenelope, magyarul édes kis malackám... aranyos, romantikus, és rádöbbentett arra, hogy értelmetlen a mi nyafogásunk, hogy túl nagy az orrunk (pedig nem is), közben másoknak sokkal rosszabb, és ők változtatni sem tudnak, mégsem nyafognak... Szóval, röviden, milyen jelentéktelenek a mi kis hibáink... remélem érthető :)
2010. júl. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Addams family rájöttem hogy nem nagy tragédia ha különleges vagyok: SŐT!!! ddd
2010. júl. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
volt sok. legutoljára a libanoni keringő
2010. szept. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A szabadság útjai.

Miután megnéztem, elköltöztem Londonba, és rengetek őrült dolgok csináltam. Tudom, hogy nehéz elhinni, de az ahogyan az élethez hozzáálnak, és ahogyan beszélnek az egészről, engem nagyon megváltoztatott.

2010. szept. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Sólyom végveszélyben ( Black Hawk Down ) teljesen átformálta a személyiségemet.
2014. jan. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!