Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van más is, aki ezért hagyta...

Van más is, aki ezért hagyta abba az amerikai filmek/sorozatok nézését?

Figyelt kérdés

Konkrétan a négerekről van szó, akiket úgy próbálnak beállítani, mintha annyian lennének mint a fehérek, ezért aztán telenyomnak velük mindent.


Plusz az állandó siránkozás, hogy ők mennyire el vannak nyomva: én nem azért nézek filmeket, sorozatokat, hogy ezt halljam állandóan.


2019. dec. 21. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak azért nem nézel sorozatokat mert kettőnél több fekete színész van benne akkor van egy rossz hírem a számodra.
2019. dec. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kedvenc sorozatom a Kertvárosi Gettó.
2019. dec. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"a szexuális orientációt berakni a filmekben"


Mindenkinek aszexuálisnak kéne lennie, így nem lenne semmilyen orientáció? De szerintem sok női nézőt veszítenének a romantikus szál hiánya miatt.


"mintha annyian lennének mint a fehérek"


Miért? Nincsenek annyian?

2019. dec. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak az USA-ban több, mint 40 millió fekete él.


Innen Magyarországról végképp nem értem miért zavarja az embereket, ha négerek vannak a filmekben. Nekünk nem mindegy? Külföldi, külföldi..


Ja és ezeket a sorozatokat elsősorban a hazai nézőközönségnek készítik. Természetes, hogy elsősorban az ottani társadalmi problémákat próbálják bemutatni. Ez a fekete-fehér dolog pedig nagyon mélyen gyökeredzik ott. 150 éve még láncra verték őket, 50-60 éve még elkülönítették őket a buszokon. Mi nem is igazán érthetjük ezt.

2019. dec. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy jó színészi képességekkel rendelkező ember, ne jatszon filmekben, csak mert fekete? Nem tudom kinek lenne jó, ha fehérek játszanának helyettük, de kevésbé tehetségesek, az adott szereptől távolabb állók. Ha az adott karaktert hitelesen játssza, akkor teljesen lényegtelen, hogy milyen a bőrszíne, milyen a frizurája, hányás a lába és hogy hívják a kutyáját.
2019. dec. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valosagban is sok a fekete USAban

Bizonyos reszeken szinte mar ok vannak a tobbsegben

2019. dec. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!