Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki fog meghalni George vagy...

Ki fog meghalni George vagy Izzie? (Grace klinika)

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy Izziet kiírták,de meg is fog halni? De gondolom csak az egyikőjük.
2010. júl. 20. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
george hal meg, izzy majd a köv. évadban lelép.
2010. júl. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
van még egy egész évad ezután:D nézd meg mert sokkal jobb mint a többi
2010. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

6.évad SPOILEREK


20:15

Hát, szerintem nem volt jobb ez az évad, mint az előző 5. Sajnos már túl sok változtatás volt (pl: nincs Geroge és Izzie, az összevonás után ez a sok új szereplő stb)

Persze voltak jó részek, pl a 6. a kedvencem az egész évadban, de lehet, hogy a sorozatban is:) Az eszméletlen volt. Jó volt, hogy megint volt GA-PP crossover.

De összességében szerintem ez az évad jóval alacsonyabb szinten van, mint az előző öt.


Na, hogy ne legyen teljesen OFF:

Igen, George meghal, Izzie meg még szerepel 5-6 részt, elválnak Alexszel, és elmegy valahova máshova dolgozni.

2010. júl. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én azt gondoltam,h Izzie fog meghalni, sokkal jobb kiírás lett vna mint,hogy mindenki szurkol érte fel is épül,megmentik és mindez csak azért h utána elválhasson és máshova menjen dolgozni. Ez így tök béna. George meg még maradhatott volna,minek ez a sok változás? Lassan már Merevist is kiírják. Vagy George is ki akart szállni a sorozatból?
2010. júl. 21. 12:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, TR Knight és Katherine Heigl is ki akart szállni.

(előző vok)

2010. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!