Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Bleach-ből hogy tudnak...

A Bleach-ből hogy tudnak meghalni a halálistenek mikor ő maguk a halál? Aki szokta nézni azt nagyon örülnék egy válasznak.

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
igen ez egy erdekes kerdes,de igen meg tudnak hallni,pl ott van rukia feljebb valoja is aki meghalt.
2011. márc. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ill.pl. Krnpachi megolt egy kapitanyt es ugy jutott a mostani posztjara
2011. márc. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szerény véleményem szerint a halálistenek lelkek, tehát úgy tudnak meghalni, hogy a lélek megsemmisül.

De lehet, hogy rosszul tudom, mert én csak kb az első 20 részt tudtam megnézni.

Esetleg nézz be otakuforum.hu-ra mert ott az otakuk biztosan pontos választ tudnak neked adni. :)

2011. márc. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
makod van mivel az egesz reszt latam :D es elmagyarazom hogy miert tudnak meghalni...eloszoris ok Halal Istenek nem halalok :D nem 1 es ugyan az egyaltalan ok nem az embereket kiserik at a tulvilagra hanem a liderceket vagy azokat az embereket akik valamiert nemtudnak atlepni a tulvilagra...ok ugyan ugy elnek mint az emberek csak 1 asik vilagban :D es okis oregednek :D csak sokkal lassaban mint mi....azert leteznek hogy fentartsak az egyensulyt es a beket enyi tomoren...jah es ha meghalnak nem semmisulnek meg orokre...gondolom meg 1 el feneb kerulnek csak sajna meg nemutatak meg az animebe se hogy hova...
2011. márc. 31. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én nézem a Bleach-t (jelenleg a 315. résznél tartok) de nem azért halálistenek mert ők maguk a halál, ez "csak" a nevük ők is ugyanúgy meg tudnak halni mint az emberek vagy a szellemek vagy a lidércek vagy még sorolhatnám.... gondolom a feladatukból ered a nevük mert lidérceket ölnek meg az az a lidércek számára ők jelentik a halált gondolom valami ilyesmi miatt ez a nevük
2011. ápr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ha jól emlékszem volt egy rész mikor azt magyarázták, hogy működik ez talán vlm homokórához hasonlították amit megfordítanak ha le pereg az óra nem vagyok benne biztos már rég nem nézek Blícset a mangát is már csak ritkán olvasok de aszem ha valaki soul society-ben hal meg az egy idő után vissza kerül a földre.
2011. ápr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ZordAtya válasza:
Úgy, hogy ez egy kitaláció és nem kell minden részletét teljesen megmagyarázni illetve az egészet komolyan venni. Szórakoztatás a célja nem ezoterikus vagy misztikusdolgok megmagyarázása.
2011. ápr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A halálistenek csak a lelkük van márt meg ezért a lélekölö kard simán meg tudja öket ölni mert el pusztitja a karda lelket.
2011. aug. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!