Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lesz a vége a Barátok...

Mi lesz a vége a Barátok közt-nek?

Figyelt kérdés

Hol Tudnám megnézni azt mikor Linda Meglátja a Fegyvert?

1.Kinga lelővi Gézát(nem hiszem)2.Szabi feleségül veszi Vandát(talán)3.vagy a Miki ügy(lehet h ez igaz mert sztm azt mondja Nórinak h Attila vonja vissza a feljelentést és vissza kapja Timit vagy ilysm)


2010. júl. 20. 01:11
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Wáhá ilyen kérdést:D én örülök ha nem látom de amúgy sztem Magdi anyus sült pogácsa formályában mindig Vilibával lesz mert zsebbre teszi és Miklós elmondja Gézának hogy látta Szabi smárolni Bartával amitől Kinga nagyon ideges lesz és azzal a fegyverrel amivel Miklós megölt két szarvast azzal lövi le vilibácsi vázáját ami eltérül és saját magát lövi le a végén.. és aztán vissza jön zombi formájában és megeszik mindent utána lerombolják a házat helyette egy kutatóközpont lesz és az emberek szellem formájában fogják kutatni a legújabb betegségek elleni gyógyszereket , űrkutatást fognak végezni és Berci lesz az űrhajós kutya


Ez évenkénti lebontásba 2 év lecsengési ideje van :)

2010. júl. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
formájában*
2010. júl. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A BK vége az lesz, hogy ráébrednek, ők már nem barátok és annyi konfliktus volt már köztük, hogy mindenik elköltözik onnan.


Húgom szerint Linda kivette a golyókat az apja pisztolyából. Ez azért elég felelőtlen húzás volna, de a forgatókönyvíróktől kitelik. Miki majd meggondolja magát. Vanda meg bejelenti, hogy csak tesztlni akarta a kérdéssel Szabit, ami miatt lesz köztük egy kis mosolyszünet.

2010. júl. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Úúúúúúú! Ez a pisztolyos még eszembe se jutott! Ez jó,lehet tényleg így lesz! =)
2010. júl. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 hell-ikon ***** válasza:

Lesz vége?

Ez komoly?

El se hiszem, hogy 13 év után végre befejezik...

Ezen a téren sikerült túlszárnyalnunk minden dél-amerikai szappanoperát. (hosszt tekintve)

2010. júl. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Első: szerinted is?
2010. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugye Ugye hogy igazam van? :D
2010. júl. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ti idioták nem ugy gondoltam h örökre vége uhh-.- ha nem most a szünet után mi leszz
2010. júl. 20. 23:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Én értettem...
2010. júl. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ebben benne van az is hogy a szünet után mi lesz.. low.. : )
2010. júl. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!