Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik könyv tetszett a...

Melyik könyv tetszett a legjobban a twilig saga-ból?

Figyelt kérdés
twilight-alkonyat.new moon-újhold.eclipse-napfogyatkozás.breaking down-hajnalhasadás.
2010. júl. 19. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:

new moon.

oké,ez egy eléggé depis rész,de mikor olvastam,egy hullámvölgyben voltam,és nagyon jó volt olvasni.

és neked,kérdező,melyik tetszik a legjobban?

2010. júl. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem is a könyvből a második, szeretem az ilyen szomorú sztorikat, de a harmadik is elég jó volt:)

A negyediknek nagyon jó a sztorija, viszont nekem annyira ellentmondásos az egész, hogy bella anya lesz edward meg apa, meg ilyenek:S:S

2010. júl. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát talán az uccsó a breaking down mert az volt a legfordulatosabb. és persze itt van a boldogan élnek míg meg nem....unják egymást is szóval.amúgy a legelsőt szeretm talán még a legjobban mert ott döbben rá bella h edward mi i s és h szerelmes belé stb -szeretem az ilyen érzést és a könyvvel együtt én is átéltem mnident szóval talán az uccsó helyre menne a new moon hiszen pont h depis ezért én is rosszuk éreztem néha magam.
2010. júl. 19. 11:11
 4/7 anonim ***** válasza:

első vagyok,bocs,hogy megint írok.

amúgy én se szeretem a szomorú történeteket,de mondom,mikor olvastam,én is ilyen depis hangulatomban voltam,és jó volt olvasni.ezért az maradt meg bennem,hogy ez egy nagyon jó rész.egyébként talán az eclipse tetszett még a legjobban.kérlek,kérdező,helyesen írd,hogy breaking dawn:)nem kötözködés,de downnal nem lenne értelmes:)

amúgy nekem is fura,hogy edward meg bella szülők lesznek...

2010. júl. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a New Moon. Aztán a Twilight, ezek kb egyszinten vannak nálam, az Eclipse 1-2 jelenetet leszámítva szar volt, Breaking Dawnt még nem olvastam.
2010. júl. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legjobban az Eclipse tetszett. A negyedik könyvnek az eleje is nagyon jó, de a vége felé már untam kicsit, be sem fejeztem ezért.
2010. júl. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké köszi eddig fel sem tünt h így írom le..
2010. júl. 20. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!