Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha valaha folytatnák a Harry...

Ha valaha folytatnák a Harry Potter sorozatot egy olyan történettel amiben ismét előkerülne a Bodzapálca akkor hogyan magyaráznák meg, hogy a filmben el lett törve a könyvben meg nem, és hol találnák meg?

Figyelt kérdés

Mert ugye a könyvben vissza lett helyezve a koporsóba a filmben pedig el lett törve!

Végül pedig hogyan állítanák újra össze a filmen ha összetört?


Tudom, hogy valószínűleg nem fogják újra elővenni ezt a pálcát és történetszálat, ez csak egy elméleti kérdés!



2019. nov. 16. 18:47
 1/8 sztbali ***** válasza:
100%
Olivander megjavítaná a pálcát (a filmbeli változatban; a könyves változatra nincs ötletem) és így visszatérne pálca. Az ereje elvileg is Olivanderé lenne amíg le nem győzik. Így folytatódhat a története --> elméletben
2019. nov. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak összehoznának valami bullshitet hogy "a pálcát nem lehet elpusztítani, mert újra összrakja magát", mint a horcruxok vagy "volt még egy hatalmasabb pálca ooooo"

Ollivander szerintem nem tudná megjavítani, mégis a halál egyik ereklyéjéről van szó. Ron pálcáját se tudta megjavítani, pedig azt még tartotta is valami össze, Harry eredeti pálcája kettétörött, azt se tudta megjavítani, csak a Bodzapálca.

2019. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kitaláltam még egy bullshitet, először is Harry elkezd látomásokat látni Dumbledore sírjáról és a törött pálcáról, szóval a filmben is (mivel a könyvben ide lett visszahelyezve így logikus, hogy a könyvben és filmben is ide indulnának vissza érte) Harry, Ron és Hermione felnyitják Dumbledore sírját, és csak úgy megtalálják ott a széttört Bodzapálcát, mind néznek egy nagyot, majd Harry gondol egyet és pár csepp vérét rácseppenti a pálcára ami újra összeforr!
2019. nov. 17. 19:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Harry vére miért forrasztaná össze? És ha a könyv alapján lenne a folytatás hogy tört ketté a pálca? Ha a film alapján ki rakta vissza, amikor Harry csak eldobta a fenébe? Miért lenne Harrynek látomása? Ha a könyv alapján folytatják (ismét) akkor miért törtnék szét a pálcát csak azért hogy két másodperc múlva összeforrasszák?
2019. nov. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egyrészt kerestem egy újabb bullshit lehetőséget.

De úgy értettem ha "nagyrészt" a szintén "elméletben létező új" könyv alapján történnének az események akkor valószínűleg dramaturgiailag ugyanott keresnék a film változatban is a pálcát, (bár lehet rosszul feltételezem) a könyvben nyilván ép lenne, csak a filmen a széttört pálcát találnák meg!

A véres dolog is egy ilyen bullshit gondolat, hogy az aki széttörte (a pálca utolsó ura) dönthet úgy, hogy újra egyesíti és a vérével ezt meg is teheti!

2019. nov. 17. 20:47
 6/8 A kérdező kommentje:

"A véres dolog is egy ilyen bullshit gondolat, hogy az aki széttörte (a pálca utolsó ura) dönthet úgy, hogy újra egyesíti és a vérével ezt meg is teheti!"


Tehát újra elfogadja a pálca "hatalmát", mert ugye el sem vesztette! Csak eltörte.

2019. nov. 26. 02:42
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]


"A stúdió ráadásul a film sikeressége esetén akár egy egész sorozatot is indítana az új főszereplők vezetésével. A forgatókönyvet egyébként a hírek szerint maga J.K. Rowling írná, a rendezői székbe pedig a Harry Potter-veterán David Yates-t szeretnék megnyerni."


Tehát még akár visszatérhet a Bodzapálca is!

2020. jan. 3. 11:22
 8/8 A kérdező kommentje:
Egy olyan elképzelésre is gondoltam, hogy az utolsó pillanatban Hermione kicserélte az igazi Bodzapálcát egy hamisra mielőtt Harry eltörte. (Vagy néhány perccel az eltörés után megjavította.) Azért ha felbukkanna még egy nagyon veszélyes varázsló. A "biztonság kedvéért", hátha szükség lesz még rá!
2020. márc. 28. 23:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!