Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Palota ékkövét nézi/nézte...

Palota ékkövét nézi/nézte valaki akinek lenne róla kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés

2019. nov. 2. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 4 éve négyszer is végignéztem annyira tetszett! Írj bátran én nagyon szívesen beszélgetnék veled erről!!
2019. nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 timortin ***** válasza:
100%

Tudsz-e róla, hogy van már magyar felirat is, de nemcsak ám szimplán a szinkronverzió leirata, hanem eredeti rendes DVD-s feliratból vadiúj koherens fordítás, CherryRock jóvoltából (Ázsia ékkövei oldalról).


Ha még nem láttad érdemes lehet megkukkantani, minden fannak maximálisan ajánlott feliratosan is megnézni.

- részint mert a szinkronos verzió több vágást tartalmaz

- részint mert logók+reklámok nélkül, jobb kép- és hangminőséget ad a dvd-rip.

- részint mert az eredeti koreai hang pótolhatatlan érték, úgy is, hogy a magyar szinkron (castingja) se volt rossz.

- részint, ami a lényeg, hogy CherryRock sokkal precízebb, koherensebb, élvezetesebb fordítást ad közre, mint a hivatalos magyar (több új érdekességgel).

2020. jan. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!