Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star wars 9. részében szerinte...

Star wars 9. részében szerintetek lesz vmi Rey és Kylo között? Mi az az erő kötelék ami volt köztük a nyolcadik részben? Illetve szerintetek kicsoda lehet Rey, és mi lesz a trilógia vége?

Figyelt kérdés
2019. szept. 26. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Két kérdéssel válaszolnék a kérdésre:

1. Szerinted J.J. Abrams is olvassa a Gyakorikérdéseket?

2. Ha olvassa is, szerinted ellövi majd a film részleteit a premier előtt?

Vagy most ilyenekre milyen válaszokat vársz? Majd szűk 3 hónap múlva kiderül.

Az első kérdésre mondjuk csípőből tudom a választ: nem, nem lesz. Csak a nyálas, mindenbe romantikát erőltető tinilányok, víziója, ezt leszámítva semmi értelme, funkciója nem lenne beleerőltetni egy szerelmi szálat két totál össze nem illő és ellentétes világnézetet valló ember között, mikor 1000 érdekesebb kérdés is megválaszolásra vár a filmben.

2019. szept. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kiderül, hogy testvérek.
2019. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

Persze hogy lesz Rey és Kylo között valami. Már a 7. részben is volt, a nyolcadikban meg még inkább. Olyan gyűlölök és szeretek alapon egymással viaskodnak, de egyik se tudja legyőzni a másikat, de közben a köztük levő erőkapcsolat által beszélgetnek egymással, míg végül úgy döntenek, ha már nincs értelme egymás ellen harcolni, akkor harcolnak egymás oldalán. Kell is a segítség, mert Palpi (aki utál mindeféle Skywalkert jó okkal) eltökélt szándéka hogy eltegye őket láb alól, és miután ismét kudarcot vall a páros legyőzésében, hát szent szellemét beleköltözteti Kylo Renbe, így ismét kardozhat kedvére egymással Rey és Ren. De mivel happy endre kell végződnie a filmnek, Kylo egy tisztább pillanatában megkéri Reyt, hogy ölje meg őt, aki ennek eleget is tesz. S mivel Kylo feláldozta magát, ezáltal megváltott Jedivé válik, így nem kerül a "pokolba", de mert happy endre végződik a film, így (egyesek szerint Rey, mások szerint Luke) feltámassza Kylot, ezáltal mindenki megérti miért Rise Of Skywalker lett a film címe és mindenki boldog lesz.

Hogy kicsoda Rey azt már és se tudom, mert mindenféle zöldséget összeolvastam már róla, így ezt a rész meghagyjuk inkább decemberi meglepetésnek. És hogy mi lesz a trilógia vége, azt az előbb nagyjából felvázoltam, még annyit érdekességképpen, hogy február 14-én (EU idő szerint febr. 15-én) fejezte be a SW forgatását Daisy Ridley és Adam Driver is, tehát közös jelenetükkel zárták le a saga forgatását, és mivel ez történetesen Valentin napra esett - és egy állítólagos bennfentes szerint van egy jelenet a filmben ahol Kylo megcsókolja Reyt az arcán - így jó eséllyel a reylo fanok is reménykedhetnek a happy endingben.

2019. okt. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!