Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Meg lehet tanulni táncolni?

Meg lehet tanulni táncolni?

Figyelt kérdés

Tudom,ezt senki se tanulja, mindenki csak ösztönösön elkezd mozogni a zenére, de mégis... én akkor se tudok jól mozogni,ha már eleget ittam és nincs bennem gátlás.


Egyrészt nem akarok mindig berúgni,ahhoz,hogy táncolni tudjak, másrészt részegen ugyan le tudom szarni,hogy hülyén mozgok,de nem biztos,hogy az a lány,akihez odamegyek el lesz ragadtatva a performansztól :"D


Régebben azt hittem csak arról van szó,hogy nem szeretek táncolni és csak erőltetem, de amikor mégis teszem,alapvetően jól érzem magam és ismerkedni is sokkal könnyebb így...


Szóval várom a tippeket,jótanácsokat,videókat,ha vannak!



2018. dec. 22. 13:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzed a ritmust, akkor teljesen mindegy, hogy mit és hogyan táncolsz. Én szeretek táncolni, nemcsak otthon magamnak, tánciskolába is jártam, amint megszólal egy nekem tetsző zene, máris mozogni kezdek, az a lényeg, hogy élvezd. Nekem nem kell pia ahhoz, hogy elengedjem magam, elég a ritmus, ami felpezsdít. Ha egyszer kipróbálod pia nélkül, utána már csak úgy akarod majd. Sokkal jobb élmény.
2018. dec. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!