Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek meg lehet tanulni...

Szerintetek meg lehet tanulni táncolni ilyen képességekkel?

Figyelt kérdés

Rólam lenne szó. Nagyon szeretném megtanulni pár kedvenc zeném koreográfiáját, de egyszerűen hiába nézem a tutorial videókat nem tudom leutánozni a mozdulatokat.


Természetesen nem a legnehezebbek választom ki, de még a könnyűekkel is alaposan meggyűlik a bajom. A ritmusérzékemmel nincs baj, de hihetetlenül nehéz számomra leutánozni a mozdulatokat még akkor is, ha nagyon lassan csinálják.


Nagyon szeretnék megtanulni táncolni ilyen szempontból már csak a mozgás miatt is. Van esélyem egyáltalán? Vagy milyen módszerrel kéne próbálkoznom?


2017. máj. 28. 12:50
 1/2 anonim válasza:

Szia! Gyakorlás kérdése az egész.

Lehet, hogy segítene az, ha egy mozdulatot addig próbálnál amíg nem megy... például az elsőt, vagy egyben az 1.,2

,3. lépést, aztán erre alapozod a többit ugyan így...(addig utánozod, amíg nem lesz ugyan olyan... ha huzamosabb ideig csinálod ezt, talán még jobb is lesz, mint ami a videóban van) nem vagyok szakértő egyáltalán, viszont én is hasonló helyzetben voltam. Nekem így sikerült.:)

Semmi képpen se add fel, mert menni fog. A tánc egy igazán jó dolog, csak rá kell érezni egyszer! Sok sikert és kitartást kívánok! :* 14/L

2017. jún. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! :)

Nagyon szépen köszönöm a kedves és biztató szavakat. :) Megfogadom a tanácsaidat :)

2017. jún. 6. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!