Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Rendszeresen bulizósok:...

Rendszeresen bulizósok: honnan van ennyi pénzetek?

Figyelt kérdés
Kb. heti 3 házibulira vagyok hivatalos egész nyáron és mindre kell vinni kaját/piát. Ez heti min. 2000 Ft, vagyis havonta 24 ezer. Ez rohadt sok. Hogy győzitek? Az én pénztárcám kezd kiapadni.
2010. jún. 25. 21:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam. Heti min. 5 ezer Ft, vagyis havi 60 ezer.
2010. jún. 25. 21:07
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha meg nem megyek el valaki bulijára, jön a sértődés.
2010. jún. 25. 21:08
 3/6 A kérdező kommentje:
* havi 20 ezer.
2010. jún. 25. 21:08
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor menj el talán dolgozni...
2010. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dolgozok és bulizok és anyáméktól is tudok néha lejmolni valamennyit.


De a nagy átlagot csak a szüleik pénzelik. Aki dolgozik, azok közül sokan inkább többet tesznek félre, no meg a diák élet hozza magával a legtöbb bulit. Én akkor fogok majd jelentősebb összegeket is félre tenni, nem csak potom pénzeket, mikor majd meglesz a diplomám. (műszaki vonal... suli is, meló is) De így se panaszkodhatok annyira. Volt olyan, amikor 6 számjegyűt buliztam el egy hónap alatt. És nem egyszer fordult elő ilyesmi. Ez szórakozóhelyek, pia, buli, strand, stb...

2010. jún. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

( előző vagyok )


Már másfél éve ugyan annál a cégnél dolgozok, mellette suli...

2010. jún. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!