Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Bulizósok! Ottalvós kérdés!...

Bulizósok! Ottalvós kérdés! Ti hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tehát az lenne a kérdésem, hogy aki sokat bulizik, az általában hogy oldja meg, hogy ha már nem tud hazamenni, mert nincs busz/metro. Mert ugye nyilván lesz, aki felajánlja, hogy hát aludj nálunk, de akkor azért kéne magunkkal vinni különböző dolgokat (gondolom én), viszont csak nem mehetek bulizni hátizsákkal... arra gondolok, hogy például nekem kontaktlencse tok, folyadék, szemüveg, sminklemosó, fogkefe, fogkrém, pizsama, váltás ruha, és akkor még az, hogy esetleg lefürödj és tusfürdő, törölköző még szóba se jött. Namármost, ha egy pasinál aludnék (akivel nagyon jóban vagyunk, de nem járunk - még, hehe:)), akkor hát nem tudom....ha buli előtt felmegyek hozzá egy rakás cuccal, az olyan rákészülős, nem spontán. Viszont ha spontán akarom, nem tudok mindent vinni magammal, ami kellene... szóval aki szokott ilyen helyzetbe kerülni, az hogy oldja meg? Komolyan érdekel, előre is köszönöm a válaszokat!!


2011. máj. 16. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem kibírod,hogy egyszer nem teszed meg ezeket (kivéve a kontaklencse). Ha elég nagy a buli úgyis hulla fáradt leszel,hogy ilyenekkel foglalkozzál.

Egyébként ha mindenáron fürdeni akarsz(ami szerintem egyáltalán nem szokás buliban)akkor tusfürdőjük biztos,hogy van otthon,és esetleg kérhetsz egy törölközőt.

Vihetsz egyébként magaddal egy kisebb táskát,amibe sminklemosót,fogkefét,meg 2 pólót beraksz(1iket hálónak)

fogkrém szintén minden háztartásban van,úgyhogy biztosan nem maradsz anélkül!

2011. máj. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom, engem zavar, ha nem mosom le a sminkem, az a rémálmom, hogy letörnek a szempilláim:):):), meg amúgy is, elkenődik és reggelre csúnya lesz, ha meg jó benyomást akarok tenni, akkor nem kéne félig alapozós arccal és szétkenődött szempillákkal császkálni...:S A fürdés szintén ilyen, meg ha salsa buliba megyünk, akkor ráadásul végigtáncolom az egész éjszakát, leizzadok és nem ártana lefürdeni utána...vagy én gondolom rosszul? szóval akkor szerinted a kis bulis táskába próbáljam meg a legszükségesebbeket bepréselni?
2011. máj. 16. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!