Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Arany Timiről?

Mi a véleményetek Arany Timiről?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek az X-faktoros Arany Timiröl? Általánosban tesóm o.társa volt.

Aki nem ismeri görgessen tovább.



#X-Faktor #arany #Tímea #Arany Tímea
2018. nov. 11. 19:25
 1/6 anonim válasza:
64%

Szép lány és szívesen megismerném, randiznék vele. Függetlenül az x faktoros szereplésétől.

25/F

2018. nov. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Nagyképű, idegbeteg ribis csaj. Nem énekel jól, csak utánozza Demit, a saját hangja nagyon rossz, elég meghallgatni az ének iskolájában.
2018. nov. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Gyönyörű,neki szurkolok,szép hangú megnyeri!!!
2018. nov. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon rosszul énekelte az Ariana számot, és totál ribis volt.
2018. nov. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Nagyképű? Az egyedüli volt a széken ülők közül, aki komolyan értékelte és élvezte a többiek produkcióit!

A többieken Urbanovics Vivient leszámítva szimplán elismerést láttam. Urbanovicsnál viszont a féltékenység és az értetlenség váltakozott! Kinézett a zsűrire, nézte a reakciókat s nem akarta elhinni, hogy tényleg tetszik nekik az adott produkció. (Ezzel nem a tehetségét kérdőjelezem meg, ahhoz köze nincs ennek!)


Aki ennyire tud örülni az elismerésnek, mint Arany Timi, abban aligha van nagyképűség, a nagyképű a legnagyobb nyugalomban egyetért! Aki ennyire kiakar számolni valamit, abban kétségek vannak önmaga alkalmassága felől, a nagyképűben nincs kétség, hogy zsigerből Ő a legjobb!

Arcokat, reakciókat nézzetek, ne azt, hogy mi hagyja el a szájukat, bár én abban sem találtam semmi nagyképűséget, de biztos van valami, mert mégiscsak felállították a székről.

2018. nov. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudom mivann,ti süketek vagytok,Timi megnyerhette volna,nem a természete stàmít és jól énekel!

De inkább hagyjuk

B,assz,t,k meg

2019. jan. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!